Nová sezóna Amsterdamu 4. časť 2: Najnovšie podrobnosti a dátum vydania

Aký Film Vidieť?
 

Nová amsterdamská 4. sezóna sa čoskoro vráti s 2. časťou. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú nové podrobnosti a dátum vydania. Plánovanie obsadenia je už hotové a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí. obsadenie plánu Nová sezóna tiež prinesie niektoré technické vylepšenia, ako napríklad Sony Xperia 1 IV so 120 Hz Snapdragon Theverge. Sony iv 120hz snapdragon theverge Očakávame, že nová sezóna New Amsterdam bude vydaná na jar 2021. Zostaňte naladení a dozviete sa viac o nových detailoch a dátume vydania.

ObsahNoví fanúšikovia Amsterdamu sa môžu tešiť na nové epizódy štvrtej sezóny. NBC oznámila, že čoskoro vyjde druhá polovica 4. sezóny. Zhrnuli sme pre vás všetky aktuálne detaily a dátum vydania.

Nová amsterdamská sezóna 4 časť 2

Obsah

 • Najnovšie podrobnosti o novej sezóne 4, časť 2 v Amsterdame
 • Dátum publikácie
 • Časté otázky týkajúce sa 4. časti 2. časti nového Amsterdamu

Najnovšie podrobnosti o novej sezóne 4, časť 2 v Amsterdame

Štvrtá sezóna New Amsterdam bude rozdelená na dve časti. Prvá časť 4. sezóny bola odvysielaná v novembri 2020. Druhá časť 4. sezóny sa bude vysielať 25. februára 2021 na NBC. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové epizódy, keď postavy pokračujú v boji proti životným neduhom a protivenstvám.

Nová amsterdamská sezóna 4 časť 2

Dátum publikácie

Druhá časť New Amsterdam Season 4 sa bude vysielať 25. februára 2021 na NBC. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové epizódy, keď postavy pokračujú v boji proti životným neduhom a protivenstvám.Časté otázky týkajúce sa 4. časti 2. časti nového Amsterdamu

 • Kedy vyjde 4. časť 2. časti Nového Amsterdamu?
  Druhá časť New Amsterdam Season 4 sa bude vysielať 25. februára 2021 na NBC.
 • Koľko epizód bude v 4. časti 2 v New Amsterdam Season?
  V New Amsterdam Season 4 Part 2 bude celkovo 8 epizód.
 • Budú postavy v New Amsterdam Season 4 Part 2 pokračovať v boji proti životným neduhom a protivenstvám?
  Áno, postavy budú aj naďalej bojovať proti životným neduhom a protivenstvám.

Záver

Noví fanúšikovia Amsterdamu sa môžu tešiť na nové epizódy štvrtej sezóny. NBC oznámila, že čoskoro vyjde druhá polovica 4. sezóny. Druhá časť New Amsterdam Season 4 sa bude vysielať 25. februára 2021 na NBC. V New Amsterdam Season 4 Part 2 bude celkovo 8 epizód. Postavy budú pokračovať v boji proti životným neduhom a protivenstvám.

Pre viac informácií o New Amsterdam Season 4 Part 2 navštívte nbc.com a IMDb .

Tabuľka

séria Sledujte Dátum publikácie
4 8 25. február 2021