Nová amsterdamská séria 5: Obsadenie, dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Piata sezóna New Amsterdam je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Séria založená na románe Erica Manheimera je o nemocnici v New Yorku a jej lekároch, ktorí sa snažia poskytnúť svojim pacientom najlepšiu možnú liečbu. ponúknuť pacientom. V tomto článkuNová amsterdamská sezóna 5

Obsah

 • povolanie
 • Dátum publikácie
 • Zápletka
 • Trailer
 • FAQ

povolanie

Očakáva sa, že obsadenie 5. sezóny Nového Amsterdamu bude zahŕňať tých istých hercov, ktorí sa objavili v predchádzajúcich sezónach. Ryan Eggold je obsadený ako Dr. Max Goodwin, ktorý pôsobí ako riaditeľ nemocnice. Freema Agyeman je obsadená ako Dr. Helen Sharpe, chirurgička, ktorá obhajuje práva pacientov. Janet Montgomery si zahrá Dr. Lauren Bloom, lekárka urgentnej medicíny, ktorá obhajuje práva pacientov. Ďalšími hercami, ktorí budú hrať v piatej sezóne, sú Jocko Sims ako Dr. Floyd Reynolds, Anupam Kher ako Dr. Vijay Kapoor a Tyler Labine ako Dr. Iggy Frome.

Očakáva sa, že nová amsterdamská séria 5 bude mať premiéru na NBC na jeseň 2021. Herecké obsadenie seriálu zahŕňa Ryana Eggolda ako Dr. Max Goodwin, Janet Montgomery ako Dr. Lauren Bloom, Freema Agyeman ako Dr. Helen Sharpe, Jocko Sims ako Dr. Floyd Reynolds, Anupam Kher ako Dr. Vijay Kapoor a Tyler Labine ako Dr. Iggy Frome. John Zimmer, generálny riaditeľ spoločnosti Uber, bude mať v novej sezóne hosťujúcu úlohu. John Zimmer super napumpovaný . V úlohe hosťa sa predstaví aj Sofia Ansari. Sofia horúca .

Nová amsterdamská sezóna 5

Dátum publikácie

Očakáva sa, že piata sezóna New Amsterdam bude mať premiéru na NBC na jeseň 2021. Presný dátum vydania ešte nebol oznámený, no očakáva sa, že to bude v septembri alebo októbri 2021.Zápletka

Očakáva sa, že dej novej amsterdamskej sezóny 5 sa zameria na dopad pandémie COVID-19 na nemocnicu. Od lekárov nemocnice sa očakáva, že sa budú snažiť poskytnúť svojim pacientom najlepšiu možnú liečbu a zároveň budú čeliť výzvam pandémie. Od lekárov v nemocnici sa tiež očakáva, že vyvinú úsilie na pochopenie a riešenie vplyvu pandémie na duševné zdravie pacientov.

Trailer

Trailer na 5. sezónu New Amsterdam ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

FAQ

 • Kto hrá v 5. sezóne New Amsterdam?
  Očakáva sa, že obsadenie 5. sezóny Nového Amsterdamu bude zahŕňať tých istých hercov, ktorí sa objavili v predchádzajúcich sezónach. Ryan Eggold je obsadený ako Dr. Vráti sa Max Goodwin, Freema Agyeman si zahrá Dr. Helen Sharpe sa vráti a Janet Montgomery si zahrá Dr. Lauren Bloom sa vracia.
 • Kedy bude mať premiéru 5. séria New Amsterdam?
  Očakáva sa, že piata sezóna New Amsterdam bude mať premiéru na NBC na jeseň 2021. Presný dátum vydania ešte nebol oznámený, no očakáva sa, že to bude v septembri alebo októbri 2021.
 • Aký bude dej 5. sezóny Nového Amsterdamu?
  Očakáva sa, že dej novej amsterdamskej sezóny 5 sa zameria na dopad pandémie COVID-19 na nemocnicu. Od lekárov nemocnice sa očakáva, že sa budú snažiť poskytnúť svojim pacientom najlepšiu možnú liečbu a zároveň budú čeliť výzvam pandémie.

Záver

Očakáva sa, že piata sezóna New Amsterdam bude mať premiéru na NBC na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie piatej sezóny bude zahŕňať tých istých hercov, ktorí sa objavili v predchádzajúcich sezónach. Očakáva sa, že dej piatej sezóny sa zameria na vplyv pandémie COVID-19 na nemocnicu. Trailer na 5. sezónu New Amsterdam ešte nebol zverejnený. Viac informácií o 5. sezóne New Amsterdam bude čoskoro zverejnených. Tu môžete sa dozvedieť viac o sérii a tu môžete si pozrieť IMDb stránku seriálu.