Nová amsterdamská 5. sezóna: kedy príde a kto je v nej?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria NBC Nový Amsterdam je jedným z najpopulárnejších dramatických seriálov tohto kanála. Séria je o nemocnici v New Yorku a jej lekároch, ktorí sa snažia poskytnúť svojim pacientom najlepšiu možnú starostlivosť. Fanúšikovia seriálu netrpezlivo očakávajú novú sezónu 5. Tu sa dozviete viac o dátumoch vydania a obsadení Nový Amsterdam sezóna 5Nová amsterdamská sezóna 5

Dátumy vydania novej piatej sezóny Amsterdamu

NBC má Nový Amsterdam 5. séria ohlásená na 25. novembra 2020. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na novú sezónu série. Nová séria bude pozostávať z 18 epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu. Fanúšikovia sa môžu vydať na vzrušujúcu a emotívnu cestu svetom Nový Amsterdam buď šťastný.

Piata sezóna populárnej série 'New Amsterdam' je za nami. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí vrátane Jo Bo Ah, ktorá sa predstaví v špeciálnom portréte v 'Tale of the Nine-Tailed'. Súčasťou novej sezóny bude aj film Kevina Harta a Marka Wahlberga od Netflixu 'Me Time'. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich nových príbehov a postáv, vďaka ktorým bude séria ešte zaujímavejšia. jo bo ach sexi , prečo je lenivý .

Nová amsterdamská sezóna 5

Obsadenie nového Amsterdamu 5. séria

Obsadenie Nový Amsterdam V piatej sezóne sa predstaví mnoho známych tvárí. Ryan Eggold je obsadený ako Dr. Návrat Maxa Goodwina, Freema Agyeman ako Dr. Helen Sharpe, Janet Montgomery ako Dr. Lauren Bloom, Jocko Sims ako Dr. Floyd Reynolds a Anupam Kher ako Dr. Vijay Kapoor. Príde aj niekoľko nových tvárí vrátane Tylera Labinea ako Dr. Iggy Frome a Lisa O'Hare ako Dr. Georgia Goodwin.Nové príbehy v 5. sezóne New Amsterdam

Nová sezóna Nový Amsterdam bude obsahovať niekoľko nových príbehov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nový vzťah medzi Dr. Max Goodwin a Dr. Georgia Goodwin sa teší. Vznikne aj nový vzťah medzi Dr. Lauren Bloom a Dr. Darujem Iggyho Fromeho. Pribudnú aj noví pacienti, ktorí budú vyzývať lekárov. Objaví sa aj niekoľko nových medicínskych prípadov, ktoré budú výzvou pre lekárov.

Nové postavy v 5. sezóne New Amsterdam

Pribudnú aj nejaké nové postavy Nový Amsterdam dať sezónu 5. Tyler Labine si zahrá Dr. Iggy Frome, nový chirurg, ktorý sa snaží zapadnúť do tímu. Lisa O'Hare je obsadená ako Dr. Georgia Goodwin, nová manželka Dr. Max Goodwin. Pribudnú aj noví pacienti, ktorí budú vyzývať lekárov.

Nové epizódy 5. sezóny Nového Amsterdamu

Nová sezóna Nový Amsterdam bude mať 18 epizód, pričom každá bude trvať hodinu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce a emotívne epizódy. Objaví sa aj niekoľko nových medicínskych prípadov, ktoré budú výzvou pre lekárov. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré budú vyzývať Doktorov.Záver

Fanúšikovia z Nový Amsterdam sa môžu tešiť na novú sezónu seriálu. NBC oznámila dátumy vydania pre novú sezónu. Herecké obsadenie bude pozostávať z mnohých známych tvárí. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré budú vyzývať Doktorov. Nová séria bude pozostávať z 18 epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu. Fanúšikovia sa môžu vydať na vzrušujúcu a emotívnu cestu svetom Nový Amsterdam buď šťastný.

FAQ

  • Kedy prichádza 5. sezóna Nového Amsterdamu? NBC má Nový Amsterdam 5. séria ohlásená na 25. novembra 2020.
  • Kto hrá v 5. sérii New Amsterdam? Obsadenie Nový Amsterdam V 5. sezóne sa predstaví mnoho známych tvárí, vrátane Ryana Eggolda ako Dr. Max Goodwin, Freema Agyeman ako Dr. Helen Sharpe, Janet Montgomery ako Dr. Lauren Bloom, Jocko Sims ako Dr. Floyd Reynolds a Anupam Kher ako Dr. Vijay Kapoor.
  • Koľko epizód má 5. séria Nového Amsterdamu? Nová sezóna o Nový Amsterdam bude mať 18 epizód, pričom každá bude trvať hodinu.

Dátumy vydania novej piatej sezóny Amsterdamu

Dôsledok dátum vydania
1 25. novembra 2020
2 2. decembra 2020
3 9. decembra 2020
4 16. decembra 2020
5 23. decembra 2020
6 30. decembra 2020

Je čas pripraviť sa na novú sezónu Nový Amsterdam pripraviť. NBC oznámila dátumy vydania pre novú sezónu. Herecké obsadenie bude pozostávať z mnohých známych tvárí. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré budú vyzývať Doktorov. Nová séria bude pozostávať z 18 epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu. Fanúšikovia sa môžu vydať na vzrušujúcu a emotívnu cestu svetom Nový Amsterdam buď šťastný.

Viac informácií o Nový Amsterdam Sezónu 5 nájdete na nbc.com a IMDb .