No Game No Life sezóna 2: všetko, čo doteraz vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

No Game No Life je japonský anime seriál založený na rovnomennom románe Yū Kamiya. Séria je o dvoch súrodencoch, Sora a Shiro, známych ako hráči a označovaných ako 'Blank'. Prvá sezóna série bola vydaná v roku 2014 a získala široké uznanie od fanúšikov a kritikov. Odvtedy fanúšikovia čakajú na druhú sezónu. V tomto článku budeme hovoriť o No Game No Life Season 2 a všetkom, čo zatiaľ vieme.Denná výskumná činnosť

Obsah

 • Zápletka
 • postavy
 • dátumy vydania
 • FAQ

Zápletka

Príbeh 2. sezóny No Game No Life sa začne hneď po skončení 1. sezóny. V prvej sezóne boli Sora a Shiro označovaní za kráľov ríše Disboard. Majú právo vládnuť všetkým ostatným rasám. V druhej sezóne sa pokúsia upevniť svoju vládu a zjednotiť ostatné rasy. Pribudnú aj nové postavy, ktoré pomôžu Sore a Shiro dokončiť ich misiu.

No Game No Life Season 2 je jedným z najočakávanejších anime seriálov roka. Na pokračovanie obľúbenej série fanúšikovia čakali roky. Zhrnuli sme všetky informácie, ktoré zatiaľ máme o 2. sezóne, aby ste mohli zostať v obraze. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných anime sériách, pozrite sa čistšia sezóna 2 a Spriaznené duše Amc Staffel 2 an.

Žiadna hra, žiadna životná sezóna 2

postavy

Postavy No Game No Life Season 2 budú rovnaké ako v prvej sezóne. Hlavnými postavami budú Sora a Shiro. Pribudnú aj nové postavy, ktoré pomôžu Sore a Shiro dokončiť ich misiu. Niektoré z nových postáv sú Jibril, Kurami Zell, Steph a Azril.dátumy vydania

Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne dátumy vydania No Game No Life Season 2. Očakáva sa však, že sezóna 2 bude vydaná v roku 2021. Očakáva sa, že aj druhá sezóna sa bude vysielať na rovnakej sieti ako prvá.

FAQ

 • Kedy vyjde sezóna 2 No Game No Life?
  Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne dátumy vydania No Game No Life Season 2. Očakáva sa však, že sezóna 2 bude vydaná v roku 2021.
 • Kto sú postavy v 2. sezóne No Game No Life?
  Postavy No Game No Life Season 2 budú rovnaké ako v prvej sezóne. Hlavnými postavami budú Sora a Shiro. Pribudnú aj nové postavy, ktoré pomôžu Sore a Shiro dokončiť ich misiu. Niektoré z nových postáv sú Jibril, Kurami Zell, Steph a Azril.
 • Kde sa bude vysielať 2. sezóna No Game No Life?
  Očakáva sa, že druhá sezóna sa bude vysielať na rovnakej sieti ako prvá.

Záver

Očakáva sa, že no Game No Life Season 2 vyjde v roku 2021. Dej sa začne hneď po skončení prvej sezóny. Pribudnú aj nové postavy, ktoré pomôžu Sore a Shiro dokončiť ich misiu. Očakáva sa, že druhá sezóna sa bude vysielať na rovnakej sieti ako prvá. Keď budú k dispozícii ďalšie informácie, budeme naďalej informovať o 2. sezóne No Game No Life.

Pre viac informácií o No Game No Life Season 2 navštívte Anime News Network a IMDb .