Dátum vydania Noblesse Episode 4: kde sa pozerať a spoilery

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Noblesse je juhokórejská séria webtoon, ktorú ilustrovali Son Jae Ho a Lee Gwang Su. Séria bola prvýkrát publikovaná v roku 2007 a rozpráva príbeh Raia, upíra, ktorý sa prebúdza z dlhého spánku po 820 rokoch. Séria bola upravená ako anime séria v októbri 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú štvrtú epizódu. V tomto článku si o tom povieme Dátum vydania Noblesse Episode 4 , kde to vidieť a čo očakávať, porozprávať sa.

Noblesse Episode 4 vyjde na Crunchyrolle v piatok 28. augusta 2020. Bude k dispozícii aj na iných streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime Video. Epizóda bude pokračovaním príbehu Raizela a Frankensteina súvisiaceho s udalosťami predchádzajúcich epizód. Objavia sa aj nové postavy a udalosti, ktoré posunú dej. Ak sa chcete dozvedieť viac o hereckom obsadení a zápletke série, čítajte ďalej obsadenie oválu 2. sezóny a Sezóna 6 ona ra .Denná výskumná činnosť

Obsah

 • Dátum vydania Noblesse Episode 4
 • Kde sa pozerať na Noblesse Episode 4
 • Čo môžete očakávať od Noblesse Episode 4
 • Časté otázky k Noblesse Episode 4

Dátum vydania Noblesse Episode 4

Noblesse Episode 4 vyjde dňa 25. januára 2021 uverejnené na Crunchyroll. Epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích platformách ako Funimation, AnimeLab a Wakanim.

šľachta epizóda 4

Kde sa pozerať na Noblesse Episode 4

Noblesse Episode 4 bude k dispozícii na Crunchyroll, Funimation, AnimeLab a Wakanim. Epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime Video. Epizóda bude dostupná aj na YouTube a ďalších webových stránkach na streamovanie videa.Čo môžete očakávať od Noblesse Episode 4

V Noblesse Episode 4 uvidíme, ako sa Rai a jeho priatelia snažia odhaliť pravdu o záhadnej organizácii Union. Uvidíme tiež, ako sa pokúsia odhaliť záhady za záhadnou bytosťou, ktorú nazývajú 'Noblesse'. Uvidíme tiež, ako sa pokúsia odhaliť záhady za záhadnou bytosťou, ktorú nazývajú 'Noblesse'. Uvidíme tiež, ako sa pokúsia odhaliť záhady za záhadnou bytosťou, ktorú nazývajú 'Noblesse'.

Časté otázky k Noblesse Episode 4

 • Kedy vyjde Noblesse Episode 4?
  Noblesse Episode 4 vyjde na Crunchyroll 25. januára 2021.
 • Kde pozerať Noblesse Episode 4?
  Noblesse Episode 4 bude k dispozícii na Crunchyroll, Funimation, AnimeLab a Wakanim. Epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime Video.
 • Čo očakávať v Noblesse Episode 4?
  V Noblesse Episode 4 uvidíme, ako sa Rai a jeho priatelia snažia odhaliť pravdu o záhadnej organizácii Union. Uvidíme tiež, ako sa pokúsia odhaliť záhady za záhadnou bytosťou, ktorú nazývajú 'Noblesse'.

Záver

Noblesse Episode 4 vyjde na Crunchyroll 25. januára 2021. Epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích platformách ako Funimation, AnimeLab a Wakanim. V Noblesse Episode 4 uvidíme, ako sa Rai a jeho priatelia snažia odhaliť pravdu o záhadnej organizácii Union. Uvidíme tiež, ako sa pokúsia odhaliť záhady za záhadnou bytosťou, ktorú nazývajú 'Noblesse'. Ak sa chcete o Noblesse dozvedieť viac, navštívte oficiálnu stránku tu alebo si prečítajte webtoon tu .

Časté otázky k Noblesse Episode 4

Opýtať sa Odpoveď
Kedy vyjde Noblesse Episode 4? Noblesse Episode 4 vyjde na Crunchyroll 25. januára 2021.
Kde pozerať Noblesse Episode 4? Noblesse Episode 4 bude k dispozícii na Crunchyroll, Funimation, AnimeLab a Wakanim. Epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime Video.
Čo očakávať v Noblesse Episode 4? V Noblesse Episode 4 uvidíme, ako sa Rai a jeho priatelia snažia odhaliť pravdu o záhadnej organizácii Union. Uvidíme tiež, ako sa pokúsia odhaliť záhady za záhadnou bytosťou, ktorú nazývajú 'Noblesse'.