Noragami sezóna 3: dátum vydania, zápletka a všetky ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Noragami je japonská anime séria založená na mange s rovnakým názvom. Séria bola produkovaná Bones Studio a prvýkrát bola odvysielaná v januári 2014. Noragami rozpráva príbeh Yata, boha, ktorý sa snaží stať bohom túžob. Má verného nasledovníka menom Hiyori Iki, ktorý ho sprevádza na jeho ceste. Prvé dve sezóny Noragami boli obrovským úspechom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu. Tu sa dozviete o dátume vydania, zápletke a všetkých ďalších detailoch 3. sezóny Noragami.

Noragami Season 3 je jedným z najočakávanejších anime seriálov roka. Fanúšikovia dlho čakali na aktualizáciu dátumu vydania, zápletky a všetkých ďalších podrobností. Aj keď zatiaľ nie je k dispozícii žiadne oficiálne oznámenie, hovorí sa, že čoskoro vyjde tretia sezóna. Budeme naďalej čakať na ďalšie aktualizácie, ale medzitým si môžete pozrieť ďalšie populárne anime série, ako napríklad Útok na Titan S4 E9 a Lupin má iba 5 epizód vyhliadka.Noragami Staffel 3

Dátum vydania 3. sezóny Noragami

Zatiaľ neexistuje oficiálny dátum vydania pre Noragami Season 3. Sezóna 2 skončila v marci 2015 a fanúšikovia odvtedy čakajú na aktualizáciu. Tretia sezóna by mala vyjsť v roku 2021. Oficiálne potvrdenie zo strany štúdia však stále neexistuje.

Noragami Staffel 3

Príbeh 3. sezóny Noragami

Dej 3. sezóny Noragami sa zameria na vzťah medzi Yatom a Hiyori. Yato sa pokúsi splniť jeho želania, zatiaľ čo Hiyori sa ho pokúsi podporiť na jeho ceste. Očakáva sa, že dej sa zameria aj na vzťah medzi Yatom a jeho otcom. Očakáva sa, že dej sa zameria aj na vzťah medzi Yatom a jeho otcom. Očakáva sa, že dej sa zameria aj na vzťah medzi Yatom a jeho otcom. Očakáva sa, že dej sa zameria aj na vzťah medzi Yatom a jeho otcom.Postavy Noragami sezóny 3

Postavami 3. sezóny Noragami budú Yato, Hiyori, Yukine, Kofuku, Daikoku a Bishamon. Yato je boh, ktorý sa snaží stať bohom túžob. Hiyori je verným nasledovníkom Yata, ktorý ho sprevádza na jeho ceste. Yukine je duch, ktorý pomáha Yatovi splniť jeho želania. Kofuku je bohyňa, ktorá sprevádza Yato a Hiyori na ich ceste. Daikoku je boh, ktorý pomáha Yatovi a Hiyori na ich ceste. Bishamon je boh, ktorý na ich ceste bojuje s Yato a Hiyori.

Výroba a vydanie 3. sezóny Noragami

Noragami Season 3 produkuje Bones Studio a očakáva sa, že vyjde v roku 2021. Očakáva sa, že séria bude dostupná na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime.

Trailer na 3. sezónu Noragami

Zatiaľ nie je k dispozícii žiadny trailer pre Noragami Season 3. Hneď ako bude zverejnený trailer, zverejníme ho tu.Záver

Noragami Season 3 je japonská anime séria založená na mange s rovnakým názvom. Tretia sezóna by mala vyjsť v roku 2021. Dej sa zameria na vzťah medzi Yatom a Hiyori. Postavami 3. sezóny Noragami budú Yato, Hiyori, Yukine, Kofuku, Daikoku a Bishamon. Noragami Season 3 produkuje Bones Studio a očakáva sa, že vyjde v roku 2021.

FAQ

  • Kedy vyjde 3. séria Noragami? Zatiaľ neexistuje oficiálny dátum vydania 3. sezóny Noragami. Očakáva sa, že 3. séria bude vydaná v roku 2021.
  • Kto sú postavy Noragami sezóny 3? Die Charaktere von Noragami Staffel 3 Werden Yato, Hiyori, Yukine, Kofuku, Daikoku and Bishamon Sein.
  • Kde sa pozerať na Noragami sezónu 3 Očakáva sa, že Noragami Season 3 bude k dispozícii na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 januára 2014
sezóna 2 januára 2015
sezóna 3 Pravdepodobne 2021

Zatiaľ nie je známe, kedy Noragami Season 3 vyjde, no fanúšikovia netrpezlivo očakávajú aktualizáciu. Viac informácií o 3. sezóne Noragami nájdete na Anime News Network a IMDb .