Ďalšiu porciu nových produktov dnes predstavila jedna z popredných spoločností vyrábajúcich šípkarské príslušenstvo, spoločnosť Target. Garry Plummer so svojim tímom vyrobili ďalšie novinky, o ktoré bude medzi hráčmi veľký záujem.

Medzi novinkami nechýba nový dres jednej z najväčších hviezd tejto spoločnosti, Angličana Waynea Mardlea. Okrem dresu sa do predaja dostane aj druhá generácia jeho šípok.

Najväčšiu pozornosť však púta nová generácia letiek typu „Standard“, ktorá nesie označenie TEN-X. Jedná sa o najmenšie letky typu „Standard“ na trhu. Ich devízou je vďaka menším rozmerom to, že šípka letí vzduchom rýchlejšie a zároveň má menší odpor.

V ponuke nechýbajú populárne násadky Pro Grip v rôznych farebných vyhotoveniach, či hroty Storm Surge, ktoré používa na svojich šípkach svetový šampión Rob Cross. Pre fanúšikov Raymonda van Barnevelda sú zasa pripravené šípky nesúce meno tejto holandskej legendy.

Ďalšie informácie získate na oficiálnej stránke výrobcu.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.