Obi-Wan Kenobi Epizóda 4: Celý príbeh

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá epizóda Obi-Wana Kenobiho príde čoskoro a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o dejovej línii dozvedia viac. V tomto článku sme zhrnuli všetky podrobnosti vrátane zoznamu často kladených otázok a tabuľky. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o novej epizóde Obi-Wana Kenobiho!

Štvrtý diel série Obi-Wan Kenobi, 'The Entire Story', je napínavá a vzrušujúca epizóda, ktorá pokračuje v príbehu legendárneho majstra Jedi. Táto epizóda sleduje Obi-Wana, keď sa pokúša dokončiť novú misiu a zároveň čelí svojim starým nepriateľom. Epizóda obsahuje množstvo prekvapení a zvratov, ktoré fanúšikov potešia. Ak sa chcete dozvedieť viac o seriáli, môžete sa pozrieť na Televízna relácia Sarah Manifest zobraziť alebo viac o Kedy je tam kazateľ? skúsenosti.Obi Wan Kenobi, epizóda 4

Obsah

 • úvod
 • Príbeh Obi-Wana Kenobiho Epizóda 4
 • Časté otázky Obi-Wan Kenobi Epizóda 4
 • Tabuľka dôležitých znakov
 • Záver

úvod

Štvrtá epizóda Obi-Wan Kenobi už čoskoro a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o príbehu dozvedia viac. V tomto článku sme zhrnuli všetky podrobnosti vrátane zoznamu často kladených otázok a tabuľky. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o novej epizóde Obi-Wana Kenobiho!

Obi Wan Kenobi, epizóda 4

Príbeh Obi-Wana Kenobiho Epizóda 4

Štvrtá epizóda Obi-Wan Kenobi sa zameria na udalosti odohrávajúce sa na Tatooine. Obi-Wan sa pokúsi vyvážiť Piesočných ľudí a Tuskenských nájazdníkov a zároveň sa pokúsi pochopiť svoju vlastnú minulosť. Pokúsi sa tiež napraviť svoj vzťah s Anakinom Skywalkerom, ktorý je na temnej ceste.Vo štvrtej epizóde sa Obi-Wan tiež pokúsi odhaliť niektoré zo záhad okolo jeho minulosti. Pokúsi sa tiež odhaliť niektoré záhady obklopujúce jeho minulosť. Pokúsi sa tiež odhaliť niektoré záhady obklopujúce jeho minulosť. Pokúsi sa tiež odhaliť niektoré záhady obklopujúce jeho minulosť.

Hra od Anakina Skywalkera

Anakin Skywalker bude hrať dôležitú úlohu vo štvrtej epizóde. Pokúsi sa pomôcť Obi-Wanovi vytvoriť rovnováhu medzi Sand People a Tusken Raider. Pokúsi sa tiež napraviť svoj vzťah s Obi-Wanom, ktorý zničila jeho temná strana. Anakin sa tiež pokúsi pomôcť Obi-Wanovi odhaliť niektoré zo záhad okolo jeho minulosti.

Úloha Qui-Gon Jinna

Dôležitú úlohu vo štvrtej epizóde zohrá aj Qui-Gon Jinn. Pokúsi sa pomôcť Obi-Wanovi vytvoriť rovnováhu medzi Sand People a Tusken Raider. Pokúsi sa tiež napraviť svoj vzťah s Obi-Wanom, ktorý zničila jeho temná strana. Qui-Gon sa tiež pokúsi pomôcť Obi-Wanovi rozlúštiť niektoré zo záhad okolo jeho minulosti.Časté otázky Obi-Wan Kenobi Epizóda 4

 • Otázka: Kedy vyjde Obi-Wan Kenobi Episode 4?
  A: Očakáva sa, že štvrtá epizóda Obi-Wan Kenobi bude vydaná na jar 2021.
 • Otázka: Ktoré postavy sa objavia vo štvrtej epizóde?
  A: Vo štvrtej epizóde sa predstavia Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker a Qui-Gon Jinn.
 • Otázka: Aká je zápletka Obi-Wan Kenobi Episode 4?
  A: Dej Obi-Wan Kenobi Episode 4 sa zameria na udalosti odohrávajúce sa na Tatooine. Obi-Wan sa pokúsi vyvážiť Piesočných ľudí a Tuskenských nájazdníkov a zároveň sa pokúsi pochopiť svoju vlastnú minulosť.

Tabuľka dôležitých znakov

názov úlohu
Obi-Wan Kenobi Hlavná postava
Anakin Skywalker asistent
Qui-Gon Jinn Mentor

Záver

Štvrtá epizóda Obi-Wan Kenobi už čoskoro a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o príbehu dozvedia viac. V tomto článku sme zhrnuli všetky podrobnosti vrátane zoznamu často kladených otázok a tabuľky. Dúfame, že teraz viete viac o novej epizóde Obi-Wana Kenobiho. Viac informácií nájdete v časti StarWars.com a disneyplus.com .