Dátum vydania 1. sezóny Obi-Wan Kenobi, obsadenie a ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvá sezóna série Star Wars Obi-Wan Kenobi čoskoro príde na Disney+. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, obsadenie a ďalšie detaily série. V tomto článku sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o prvej sezóne Obi-Wan Kenobi potreba vedieť.

Premiéra prvej série Obi-Wana Kenobiho sa očakáva v roku 2021. Obsadenie seriálu zahŕňa Ewan McGregor ako Obi-Wan Kenobi, Hayden Christensen ako Darth Vader, Joel Edgerton ako Owen Lars a Bonnie Piesse ako Beru Lars. Ďalšie podrobnosti o prvej sezóne Obi-Wana Kenobiho budú oznámené čoskoro. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji vo svete filmu, pozrite sa tiež modré exorcistické kapitoly a Nová sezóna Narcos 2021 an.Obi Wan Kenobi sezóna 1

Dátum publikácie

Prvá sezóna Obi-Wan Kenobi Očakáva sa, že vyjde na Disney+ v roku 2021. Očakáva sa, že séria vyjde na jar 2021. Presný dátum vydania však zatiaľ nebol oznámený.

Obi Wan Kenobi sezóna 1

povolanie

Hlavná úloha v Obi-Wan Kenobi hrá Ewan McGregor. V seriáli si zahrá Obi-Wana Kenobiho, ktorého si už zahral vo filmoch Star Wars Epizóda I - Skrytá hrozba , Episode II - Attack of the Clones a Epizóda III - Pomsta Sithov hral. Ďalšími známymi hercami v seriáli sú Hayden Christensen, Joel Edgerton, Bonnie Piesse, Kumail Nanjiani a Moses Ingram.viac informácií

Prvá sezóna Obi-Wan Kenobi bude pozostávať zo šiestich epizód. Séria bude v rokoch medzi Epizóda III - Pomsta Sithov a Epizóda IV - Nová nádej hrať. Séria sa zameria na Obi-Wanov život na Tatooine, kde sa skrýva pred imperiálnymi jednotkami. Séria tiež preskúma vzťah medzi Obi-Wanom a Lukom Skywalkerom.

Výroba

Prvá sezóna Obi-Wan Kenobi produkuje Lucasfilm. Sériu režíruje Deborah Chow, ktorá predtým pracovala na sérii Disney+ Mandalorian pracoval. Natáčanie seriálu sa začalo v apríli 2020 a skončilo v auguste 2020.

Trailer

Trailer k prvej sezóne Obi-Wan Kenobi ešte nebol zverejnený. Očakáva sa, že trailer bude vydaný na jar 2021, keď séria príde na Disney+.FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde prvá sezóna Obi-Wana Kenobiho?
  A: Očakáva sa, že prvá séria Obi-Wana Kenobiho dorazí na Disney+ v roku 2021.
 • Otázka: Kto hrá Obi-Wana Kenobiho v seriáli?
  A: V seriáli hrá Ewan McGregor.
 • Otázka: Koľko epizód bude mať Obi-Wan Kenobi sezóna 1?
  A: Prvá séria Obi-Wana Kenobiho bude pozostávať zo šiestich epizód.
 • Otázka: Kedy vyjde trailer Obi-Wan Kenobi na prvú sezónu?
  A: Očakáva sa, že trailer bude vydaný na jar 2021, keď séria príde na Disney+.

Záver

Prvá sezóna Obi-Wan Kenobi Očakáva sa, že vyjde na Disney+ v roku 2021. V seriáli hrá Ewan McGregor. Séria bude trvať šesť epizód a zameria sa na Obi-Wanov život na Tatooine. Očakáva sa, že trailer na prvú sezónu bude vydaný na jar 2021. Ďalšie podrobnosti o sérii budú oznámené v najbližších mesiacoch.

Viac informácií o prvej sezóne Obi-Wan Kenobi pozri ďalej StarWars.com a disneyplus.com .