V rakúskej Viedni sa v závere mesiaca uskutoční medzinárodné šípkarské podujatie ÖDV Youth Challenge 2019, ktoré je určené pre juniorských hráčov do 18 rokov. Zúčastniť sa ho môžu aj juniori zo Slovenska a Českej republiky, ktorí tak môžu zabojovať o body do svetového rebríčka WDF.

Našim rakúskym priateľom z ÖDV a WDV sa v spolupráci s maďarskými kolegami podaril husársky kúsok. Z pôvodne lokálneho turnaja dokázali v priebehu niekoľkých týždňov vytvoriť medzinárodné juniorské podujatie, ktoré bude po novom zaradené aj do kalendára WDF.

Dvojdňové podujatie je určené pre chlapcov aj dievčatá, ktorých bavia šípky a chcú sa zabaviť a zasúťažiť s rovesníkmi z ďalších krajín. Okrem šípkarských turnajov čaká hráčov a ich doprovod aj zaujímavý sprievodný program.

Podujatia sa môžu zúčastniť hráči do 18 rokov bez ohľadu na štátnu príslušnosť. Zároveň nie je nutné byť registrovaný v akomkoľvek šípkarskom zväze a v neposlednom rade nezáleží ani na tom, či má hráč za sebou desiatky turnajov alebo pôjde o jeho premiéru.

Účastníkov čakajú na ÖDV-Youth-Challenge 2019 súťaže v kategóriách jednotlivcov, dvojíc a reprezentačných družstiev (3 členné tímy). V prípade, že by sa z niektorej krajiny zúčastnili napr. iba 2 hráči a nedokázali vytvoriť reprezentačné družstvo, bude možné tím v deň turnaja doplniť spomedzi ďalších nezaradených hráčov.

Príďte si vychutnať špičkové juniorské podujatie vzdialené len niekoľko kilometrov od slovenských a českých hraníc. Naberte nové skúsenosti a nájdi si nových priateľov spomedzi šípkarov z mnohých (nielen) európskych krajín.

ÖDV-Youth-Challenge 2019 2 – International Edition 1

Dátum: 29. – 30. 6. 2019
Dejisko: JUFA Hotel Wien City, Mautner-Markhof-Gasse 50, 1110 Viedeň
Program:

Sobota 29. 6. 2019:

  • Turnaj jednotlivcov
  • Spoločný program vrátane spoločnej večere pre hráčov a ich doprovod (sprievodný program je pre hráčov zadarmo)

Nedeľa 30. 6. 2019:

  • Turnaj družstiev
  • Turnaj dvojíc
  • Dekorácia víťazov vrátane vyhlásenia najúspešnejšej krajiny.

Do turnajov sa neplatí žiadne štartové. Hráči a ich doprovod si hradia iba cestovné náklady a ubytovanie. Na ubytovanie môžete využiť aj priamo JUFA Hotel Wien City, ktorý pripravil zvýhodnenú ponuku izieb. Bližšie informácie získate na bankett@jufa.eu .

V prípade otázok ohľadom podujatia môžete kontaktovať nás alebo priamo organizátora na: jugendbetreuer@dartsverband.at

ÖDV-Youth-Challenge 2019 2 - International Edition 1

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.