One Strange Rock: Season 2 bude obnovená

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

One Strange Rock, ocenený dokumentárny seriál National Geographic, je obnovený na druhú sezónu. Séria, produkovaná Willom Smithom, rozpráva príbeh našej planéty očami ôsmich astronautov. Nové epizódy povedia ešte viac o Zemi a jej obyvateľoch. Zistite viac o nových epizódach a obsadení.

Fanúšikovia 'One Strange Rock' sa budú radovať, pretože sezóna 2 bude obnovená! Prehliadka, ktorú produkuje National Geographic, rozpráva históriu Zeme z jedinečnej perspektívy. Nová sezóna povie ešte viac o Zemi a jej histórii. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu!V iných správach Kráľovná južného Staffel 5 začalo znova a Lindsay a Stephen sa rozchádzajú . Bude vzrušujúce vidieť, čo nové sezóny ponúkajú!

One Strange Rock Staffel 2

Čo je One Strange Rock?

One Strange Rock je ocenený dokumentárny seriál National Geographic produkovaný Willom Smithom. Séria rozpráva príbeh našej planéty z pohľadu ôsmich astronautov. Astronauti zdieľajú svoje osobné príbehy a skúsenosti pri pozorovaní Zeme z vesmíru. Séria bola obnovená na druhú sezónu.One Strange Rock Staffel 2

Kto je v obsadení?

Herecké obsadenie One Strange Rock pozostáva z ôsmich astronautov, z ktorých každý má jedinečné zážitky vo vesmíre. Astronautmi sú Chris Hadfield, Mae Jemison, Jerry Linenger, Mike Massimino, Nicole Stott, Jeff Hoffman, Peggy Whitson a Leland Melvin. Sériu produkujú Will Smith a Darren Aronofsky.

Kedy sa bude vysielať druhá sezóna?

One Strange Rock Season 2 sa má vysielať na National Geographic na jar 2021. Nové epizódy povedia ešte viac o Zemi a jej obyvateľoch. Astronauti budú rozprávať aj o svojich osobných zážitkoch vo vesmíre.

Aké sú témy druhej sezóny?

Druhá sezóna One Strange Rock sa zameria na rôzne témy vrátane evolúcie života, dôležitosti vody, vplyvu klimatických zmien a dôležitosti diverzity. Astronauti budú rozprávať aj o svojich osobných zážitkoch vo vesmíre.Ako sledovať seriál

One Strange Rock Season 1 je k dispozícii na National Geographic a na rôznych streamovacích platformách vrátane Hulu, Amazon Prime Video a Apple TV+. Očakáva sa, že druhá séria sa bude vysielať na National Geographic na jar 2021.

Záver

One Strange Rock, ocenený dokumentárny seriál National Geographic, je obnovený na druhú sezónu. Nové epizódy povedia ešte viac o Zemi a jej obyvateľoch. Herecké obsadenie tvorí osem astronautov, z ktorých každý má jedinečné zážitky vo vesmíre. Očakáva sa, že druhá séria sa bude vysielať na National Geographic na jar 2021. Séria je dostupná na rôznych streamovacích platformách, ako sú Hulu, Amazon Prime Video a Apple TV+.

FAQ

  • Otázka: Čo je One Strange Rock? A: One Strange Rock je ocenený dokumentárny seriál National Geographic produkovaný Willom Smithom. Séria rozpráva príbeh našej planéty z pohľadu ôsmich astronautov.
  • Otázka: Kto je v obsadení? A: Herecké obsadenie One Strange Rock pozostáva z ôsmich astronautov, z ktorých každý má jedinečné zážitky vo vesmíre. Astronautmi sú Chris Hadfield, Mae Jemison, Jerry Linenger, Mike Massimino, Nicole Stott, Jeff Hoffman, Peggy Whitson a Leland Melvin.
  • Otázka: Kedy sa bude vysielať druhá sezóna? A: One Strange Rock Season 2 sa má vysielať na National Geographic na jar 2021.
  • Otázka: Aké sú témy druhej sezóny? A: Druhá sezóna One Strange Rock sa zameria na rôzne témy vrátane evolúcie života, dôležitosti vody, vplyvu klimatických zmien a dôležitosti diverzity.
  • Otázka: Ako sledovať seriál A: One Strange Rock Season 1 je k dispozícii na National Geographic a na rôznych streamovacích platformách vrátane Hulu, Amazon Prime Video a Apple TV+. Očakáva sa, že druhá séria sa bude vysielať na National Geographic na jar 2021.

Dostupnosť

plošina sezóna 1 sezóna 2
National Geographic Prístupný Pravdepodobne 2021
Hulu Prístupný Pravdepodobne 2021
Video Amazon Prime Prístupný Pravdepodobne 2021
Apple TV+ Prístupný Pravdepodobne 2021

Viac informácií o One Strange Rock nájdete na Oficiálna webová stránka National Geographic , na Hulu , na Video Amazon Prime a hore