National Geographic obnovuje druhú sériu 'One Strange Rock'

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

National Geographic obnovuje druhú sériu 'One Strange Rock' National Geographic obnovil druhú sériu dokumentárneho seriálu One Strange Rock. Zistite viac o nových epizódach a zúčastnených umelcoch.

National Geographic obnovil druhú sériu dokumentárneho seriálu One Strange Rock. Séria, produkovaná Willom Smithom, rozpráva príbeh našej planéty očami ôsmich astronautov. Nové epizódy povedia ešte viac o Zemi a jej obyvateľoch a umelci zapojení do série ponúknu jedinečné pohľady do sveta.Denná výskumná činnosť

Čo je to „One Strange Rock“?

„One Strange Rock“ je dokumentárny seriál z produkcie National Geographic. Séria produkovaná Willom Smithom rozpráva príbeh našej planéty očami ôsmich astronautov. Astronauti zdieľajú svoje osobné príbehy a dojmy pri pozorovaní Zeme z vesmíru. Séria bude tiež rozprávať príbeh o Zemi a jej obyvateľoch a umelci zapojení do série poskytnú jedinečný pohľad na svet.

National Geographic potvrdilo obnovenie druhej sezóny 'One Strange Rock'. Nová sezóna bude ďalšou cestou svetom vesmíru a zeme. Nová sezóna bude rozprávať sériu príbehov, ktoré nám pomôžu lepšie pochopiť svet. Nová sezóna tiež predstaví niektorých z najlepších svetových vedcov a astronautov, ktorí nám pomáhajú lepšie porozumieť svetu. Nová sezóna tiež predstaví niektorých z najlepších svetových vedcov a astronautov, ktorí nám pomáhajú lepšie porozumieť svetu. Nebudú chýbať ani zaujímavé pohľady do sveta vesmíru a zeme. Nebudú chýbať ani zaujímavé pohľady do sveta vesmíru a zeme. Okrem „One Strange Rock“ sa môžete tešiť aj na vydania 8. sezóny Money Heist od Netflixu a Brooklyn Nine-Nine. Čas vydania Netflix Money Heist a Dátum vydania B99 sezóny 8 už boli oznámené.

One Strange Rock Staffel 2

Kto sú umelci?

Umelci zapojení do série patria medzi najlepších umelcov na svete. Umelci zapojení do série sú: Will Smith, producent série; Darren Aronofsky, režisér; a skladatelia Hans Zimmer a Lorne Balfe. Umelci ponúknu jedinečné pohľady do sveta a séria povie ešte viac o Zemi a jej obyvateľoch.Kedy sa bude vysielať druhá sezóna?

Druhá séria „One Strange Rock“ sa bude vysielať na National Geographic na jar 2021. Séria bude dostupná aj na iných platformách, ako sú Hulu a Amazon Prime Video. Nové epizódy povedia ešte viac o Zemi a jej obyvateľoch a umelci zapojení do série ponúknu jedinečné pohľady do sveta.

Čo môžeme očakávať od druhej sezóny?

Druhá séria 'One Strange Rock' povie ešte viac o Zemi a jej obyvateľoch. Umelci zapojení do série poskytnú jedinečné pohľady na svet a nové epizódy povedia ešte viac o Zemi a jej obyvateľoch. Séria bude tiež rozprávať príbeh o Zemi a jej obyvateľoch a umelci zapojení do série poskytnú jedinečný pohľad na svet.

Záver

National Geographic obnovil druhú sériu dokumentárneho seriálu One Strange Rock. Séria produkovaná Willom Smithom rozpráva príbeh našej planéty očami ôsmich astronautov. Umelci zapojení do série poskytnú jedinečné pohľady na svet a nové epizódy povedia ešte viac o Zemi a jej obyvateľoch. Druhá séria „One Strange Rock“ sa bude vysielať na National Geographic na jar 2021.FAQ

  • Kto sú umelci zapojení do seriálu?
    Umelci zapojení do série sú Will Smith, producent série; Darren Aronofsky, režisér; a skladatelia Hans Zimmer a Lorne Balfe.
  • Kedy sa bude vysielať druhá sezóna?
    Druhá séria „One Strange Rock“ sa bude vysielať na National Geographic na jar 2021.
  • Čo môžeme očakávať od druhej sezóny?
    Druhá séria 'One Strange Rock' povie ešte viac o Zemi a jej obyvateľoch. Umelci zapojení do série ponúknu jedinečné pohľady na svet.

Dostupnosť

plošina Dostupnosť
National Geographic Prístupný
Hulu Prístupný
Video Amazon Prime Prístupný

Sezóna 2 „One Strange Rock“ bude dostupná na National Geographic, Hulu a Amazon Prime Video. Nové epizódy povedia ešte viac o Zemi a jej obyvateľoch a umelci zapojení do série ponúknu jedinečné pohľady do sveta. Viac informácií o sérii nájdete na Webová stránka National Geographic a hore Hulu .

Na záver môžeme povedať, že National Geographic obnovil druhú sériu dokumentárneho seriálu 'One Strange Rock'. Séria produkovaná Willom Smithom rozpráva príbeh našej planéty očami ôsmich astronautov. Umelci zapojení do série poskytnú jedinečné pohľady na svet a nové epizódy povedia ešte viac o Zemi a jej obyvateľoch. Druhá séria „One Strange Rock“ sa bude vysielať na National Geographic na jar 2021.