Oscar Isaac o Moon Knight: „Bolo to hlúpe a trápne“

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Oscar Isaac nedávno otvoril svoju prvú reakciu na Moon Knight a prečo si myslel, že je to hlúpe a trápne. Herec by mal čoskoro hrať v novej marvelovskej sérii Moon Knight, no keď o nej prvýkrát počul, nebol nadšený. Vysvetlil, že si myslel, že by to bolo hlúpe a trápne, ale zmenil názor, keď sa o tejto postave dozvedel viac.Oskar Isaak

Oscar Isaac o svojej prvej reakcii na Moon Knight

Oscar Isaac nedávno hovoril o svojej prvotnej reakcii na Moon Knight. Vysvetlil, že najprv si myslel, že to bude hlúpe a trápne, ale keď sa o postave dozvedel viac, jeho názor sa zmenil. Povedal, že sa do tejto postavy zamiloval a je nadšený, že si ju zahrá.

Oskar Isaak

Prečo si Oscar Isaac myslel, že Moon Knight bude hlúpy a trápny

Oscar Isaac vysvetlil, že si najprv myslel, že Moon Knight bude hlúpy a trápny, pretože o tejto postave veľa nevedel. Povedal, že o tejto postave veľa nevedel, keď o nej prvýkrát počul a myslel si, že by to bolo hlúpe a trápne. Povedal, že sa mýlil, keď sa o postave dozvedel viac.

Oscar Isaac objasnil svoje myšlienky o Moon Knightovi: „Bolo to hlúpe a trápne“. Má aj iné projekty, na ktorých podobne pracuje stratená vo vesmíre 4. sezóna a Roztrhané srdce spoilery . Je jasné, že už nebude zapletený s Moon Knightom.Čo sa Oscar Isaac dozvedel o Moon Knightovi

Oscar Isaac uviedol, že sa dozvedel viac o Moon Knightovi, keď sa dozvedel viac o postave. Povedal, že sa dozvedel, že Moon Knight je veľmi komplexná postava, ktorá má mnoho rôznych podôb. Povedal, že sa do tejto postavy zamiloval a je nadšený, že si ju zahrá.

Prečo je Oscar Isaac nadšený, že bude hrať Moon Knight

Oscar Isaac uviedol, že je nadšený, že môže hrať Moon Knight, pretože je to veľmi komplexná postava. Povedal, že sa do tejto postavy zamiloval a je nadšený, že ju môže hrať, pretože má toľko rôznych podôb. Povedal, že sa teší na výzvu hrať túto postavu.

Názor Oscara Isaaca na Moon Knight

Oscar Isaac nedávno hovoril o svojich názoroch na Moon Knight. Vysvetlil, že najprv si myslel, že to bude hlúpe a trápne, ale keď sa o postave dozvedel viac, jeho názor sa zmenil. Povedal, že sa do tejto postavy zamiloval a je nadšený, že si ju zahrá.Záver

Oscar Isaac nedávno otvoril svoju prvú reakciu na Moon Knight a prečo si myslel, že je to hlúpe a trápne. Vysvetlil, že najprv si myslel, že to bude hlúpe a trápne, ale keď sa o postave dozvedel viac, jeho názor sa zmenil. Povedal, že sa do tejto postavy zamiloval a je nadšený, že si ju zahrá.

Viac informácií o pohľade Oscara Isaaca na Moon Knighta nájdete na stránke marvel.com , cbr.com a The Verge .

FAQ

  • Otázka: Prečo si Oscar Isaac myslel, že Moon Knight bude hlúpy a trápny?
    A: Oscar Isaac vysvetlil, že si najprv myslel, že Moon Knight bude hlúpy a trápny, pretože o tejto postave veľa nevedel.
  • Otázka: Čo sa Oscar Isaac dozvedel o Moon Knightovi?
    A: Oscar Isaac vysvetlil, že sa dozvedel, že Moon Knight je veľmi komplexná postava, ktorá má mnoho rôznych podôb.
  • Otázka: Prečo je Oscar Isaac nadšený, že hrá Moon Knight?
    A: Oscar Isaac uviedol, že je nadšený z hrania Moon Knighta, pretože je to veľmi komplexná postava a teší sa na výzvu, ktorú bude hrať túto postavu.

Porovnanie

kritériá Oscar Isaac Mesačný rytier
Prvá reakcia Hlúpe a trápne Komplexná postava
Učil sa Mnoho aspektov Mnoho aspektov
Pocit Zaľúbený Rozčúlený

Oscar Isaac nedávno otvoril svoj názor na Moon Knight a prečo si myslel, že je to hlúpe a trápne. Vysvetlil, že najprv si myslel, že to bude hlúpe a trápne, ale keď sa o postave dozvedel viac, jeho názor sa zmenil. Povedal, že sa do tejto postavy zamiloval a je nadšený, že si ju zahrá.