Outer Banks Season 3: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie informácie

Aký Film Vidieť?
 

Očakáva sa, že 3. sezóna Outer Banks vyjde na jar 2021. Obsadenie bude pravdepodobne rovnaké, teda John B (Chase Stokes), Sarah Cameron (Madelyn Cline), JJ (Rudy Pankow), Kiara (Madison Bailey), Pope (Jonathan Daviss) a Topper (Austin North). Vráti sa aj Jessica z Urlaub a Black af Cast. Viac informácií o nových epizódach bude oznámených čoskoro. Zostaňte naladení na ďalšiu 3. sezónu Outer Banks!

ObsahSéria Netflix Vonkajšie banky si získal veľkú sledovanosť a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú 3. sezónu. V tomto článku sa dozviete viac o nadchádzajúcej 3. sezóne Vonkajšie banky , vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších.

Staffel vonkajších brehov 3

Obsah

 • Dátum vydania 3 sezóny Outer Banks
 • Obsadenie Outer Banks 3. sezóna
 • Príbeh Outer Banks, sezóna 3
 • Časté otázky týkajúce sa vonkajších bánk 3. sezóny

Dátum vydania 3 sezóny Outer Banks

Druhá sezóna Vonkajšie banky bol vydaný 16. apríla 2021. Hoci Netflix ešte neurobil žiadne oficiálne oznámenie o vydaní 3. sezóny, očakáva sa, že séria sa vráti v lete 2022.

Staffel vonkajších brehov 3

Obsadenie Outer Banks 3. sezóna

Obsadenie tretej sezóny Vonkajšie banky Očakáva sa, že budú pozostávať z nasledujúcich hercov: Chase Stokes ako John B, Madelyn Cline ako Sarah Cameron, Madison Bailey ako Kiara, Jonathan Daviss ako Pope, Rudy Pankow ako JJ, Austin North ako Topper, Drew Starkey ako Rafe Cameron a Charles Esten ako Ward Cameron.Príbeh Outer Banks, sezóna 3

Dej tretej sezóny Vonkajšie banky Očakáva sa, že bude pokračovať tam, kde sezóna 2 skončila. John B a Sarah sa pokúsia zachrániť svoj vzťah, zatiaľ čo idú hľadať zlato. Skupina sa tiež pokúsi zistiť pravdu o smrti Johnovho otca.

Časté otázky týkajúce sa vonkajších bánk 3. sezóny

 • Kedy vyjde 3. séria Outer Banks?
  Očakáva sa, že 3. sezóna Outer Banks vyjde v lete 2022.
 • Kto bude hviezdou v tretej sezóne Outer Banks?
  Očakáva sa, že v 3. sezóne Outer Banks budú Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Rudy Pankow, Austin North, Drew Starkey a Charles Esten.
 • Čo sa stane v 3. sezóne Outer Banks?
  Očakáva sa, že dej 3. sezóny Outer Banks bude pokračovať tam, kde sezóna 2 skončila. John B a Sarah sa pokúsia zachrániť svoj vzťah, zatiaľ čo idú hľadať zlato. Skupina sa tiež pokúsi zistiť pravdu o smrti Johnovho otca.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 15. apríla 2020
sezóna 2 16. apríla 2021
sezóna 3 Leto 2022 (očakávané)

Zatiaľ nie je známe, kedy bude tretia sezóna Vonkajšie banky bude vydaný, ale očakáva sa, že sa vráti v lete 2022. O najnovšom vývoji budeme naďalej informovať. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .

Záver

Tretia sezóna Vonkajšie banky sa očakáva vydanie v lete 2022. Očakáva sa, že obsadenie budú Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Rudy Pankow, Austin North, Drew Starkey a Charles Esten. Očakáva sa, že dej bude pokračovať tam, kde druhá sezóna skončila. O najnovšom vývoji budeme naďalej informovať.