Ozark Sezóna 4: Erin Pierce Star potvrdzuje návrat!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Ozarku budú radi, keď budú vedieť, že 4. sezóna série Netflix sa vracia! Erin Pierce-Star, hlavná herečka seriálu, potvrdila, že sa opakuje so svojou kolegyňou. Zistite viac o najnovších aktualizáciách a podrobnostiach o štvrtej sezóne série Netflix.

Štvrtá sezóna série Netflix Ozark prichádza na naše obrazovky už čoskoro a fanúšikovia sa môžu tešiť na návrat Erin Pierce-Star. Herečka nedávno potvrdila, že sa vráti v novej sezóne. Nová sezóna bude obsahovať veľa vzrušujúcich zvratov a prekvapení. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zaujímavý vývoj. Tešíme sa, čo nám nová sezóna ponúkne. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji vo svete seriálov, čítajte ďalej kate a martin kruté leto a Hilda dátum vydania 2 sezóny .Ozark sezóna 4

Čo je Ozarks?

Ozark je americký kriminálny seriál produkovaný spoločnosťou Netflix. Séria sa točí okolo Martyho Byrdeho (hrá ho Jason Bateman), finančného poradcu, ktorý presťahuje svoju rodinu do Ozarku v Missouri, aby vybudoval impérium na pranie špinavých peňazí. Séria sa prvýkrát vysielala v roku 2017 a odvtedy dostala štyri sezóny.

Ozark sezóna 4

Hviezda Erin Pierceová potvrdila návrat

Erin Pierce-Star, hlavná herečka seriálu, nedávno potvrdila, že sa opakuje so svojou kolegyňou. Na Instagrame zverejnila svoju fotku so svojou kolegyňou a napísala: „Je čas vrátiť sa znova do Ozarku! Som tak nadšený, že môžem opäť spolupracovať so svojou hviezdou.“Najnovšie aktualizácie a podrobnosti o štvrtej sezóne

Očakáva sa, že štvrtá sezóna Ozarka bude vydaná na Netflixe v lete 2021. Natáčanie štvrtej sezóny sa začalo v januári 2021 a očakáva sa, že sa skončí v apríli 2021. Štvrtá séria bude pozostávať zo 14 epizód, každá bude mať jednu hodinu.

Kto sa objaví v štvrtej sezóne?

V štvrtej sezóne Ozarku sa predstavia mnohé známe tváre vrátane Jasona Batemana ako Martyho Byrdea, Laury Linneyovej ako Wendy Byrdeovej, Julie Garnerovej ako Ruth Langmore, Sofie Hublitzovej ako Charlotte Byrdeovej a Skylar Gaertnerovej ako Jonah Byrdeovej. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Toma Pelphreyho ako Bena Davisa, Jessicy Frances Dukes ako Mayy Miller a Felixa Solisa ako Omara Navarra.

Čo môžeme očakávať v štvrtej sezóne?

Štvrtá séria hry Ozark bude pokračovať v príbehu Byrdesovcov, ktorí sa pokúšajú vybudovať svoje impérium na pranie špinavých peňazí. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Štvrtá sezóna bude obsahovať aj niekoľko nových zvratov a prekvapení, ktoré prekvapia fanúšikov.Záver

Očakáva sa, že štvrtá sezóna Ozarka bude vydaná na Netflixe v lete 2021. Natáčanie štvrtej sezóny sa začalo v januári 2021 a očakáva sa, že sa skončí v apríli 2021. Štvrtá séria bude pozostávať zo 14 epizód, každá bude mať jednu hodinu. Štvrtá séria bude pokračovať v príbehu Byrdesovcov, ktorí sa pokúšajú vybudovať svoje impérium na pranie špinavých peňazí. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

FAQ

  • Kedy vyjde 4. séria Ozark? Očakáva sa, že štvrtá sezóna Ozarka bude vydaná na Netflixe v lete 2021.
  • Koľko epizód bude mať štvrtá séria? Štvrtá séria bude pozostávať zo 14 epizód, každá bude mať jednu hodinu.
  • Kto sa predstaví v štvrtej sezóne? V štvrtej sezóne Ozarku sa predstavia mnohé známe tváre vrátane Jasona Batemana ako Martyho Byrdea, Laury Linneyovej ako Wendy Byrdeovej, Julie Garnerovej ako Ruth Langmore, Sofie Hublitzovej ako Charlotte Byrdeovej a Skylar Gaertnerovej ako Jonah Byrdeovej.

Tabuľka

séria dátum vydania počet epizód
1 júla 2017 10
2 augusta 2018 10
3 marec 2020 10
4 leto 2021 14

Štvrtá séria hry Ozark bude obsahovať veľa vzrušujúcich zvratov a prekvapení, ktoré fanúšikov prekvapia. Ak chcete získať najnovšie aktualizácie a podrobnosti o štvrtej sezóne série Netflix, čítajte ďalej tu a tu .

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o 4. sezóne Ozark. Ak máte ďalšie otázky k tejto téme, neváhajte nás kontaktovať.