Paatal Lok Sezóna 2: Obsadenie a aktuálne informácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Paatal Lok je indický triler vydaný na Amazon Prime Video. Druhá sezóna série bola ohlásená v máji 2021 a fanúšikovia sa na nové epizódy veľmi tešia. V tomto článku sa pozrieme na obsadenie Paatal Lok Season 2 a zdieľame aktualizácie o sérii.Paatal Lok Staffel 2

Obsadenie druhej sezóny Paatal Lok

V druhej sezóne Paatalu Lok sa objavia nové tváre. Hlavnými hercami seriálu sú:

Očakáva sa, že druhá séria Paatal Lok bude vydaná v roku 2021. Seriál produkuje Anushka Sharma a jej tím Clean Slate Films. Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny bude zahŕňať tých istých hercov ako v prvej sezóne. Pribudnú aj noví herci. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú druhú sezónu. Viac informácií o 2. sezóne Paatal Lok bude oznámených čoskoro. Kým čakáte na 2. sezónu Paatal Lok, môžete si tiež pozrieť Celá americká premiéra 4. sezóny a quantico obnovené vyhliadka.

Paatal Lok Staffel 2
 • Jaideep Ahlawat ako Hathiram Chaudhary
 • Ishwak Singh ako Imran Ansari
 • Niharika Lyra Dutt ako Dolly
 • Abhishek Banerjee ako Hathoda Tyagi
 • Vijay Varma ako Kabir M
 • Aasif Khan ako Tope Singh
 • Gul Panag ako Sanjeev Mehra
 • Neeraj Kabi a Sanjeev Mehra
 • Svastika Mukherjee ako Naina Rawat
 • Jagjeet Sandhu ako Cheeni

Dej druhej sezóny Paatal Lok

Druhá sezóna Paatal Lok bude pokračovaním prvej sezóny. Dej sa bude točiť okolo vyšetrovania tímu Hathirama Chaudharyho, ktorý sa pokúša vyriešiť vraždu. Dej sa zameria aj na vyšetrovanie tímu Imrana Ansariho, ktorý sa pokúša vyriešiť ďalší prípad vraždy. Dej bude tiež skúmať vzťah medzi Hathiram a Imran.Aktualizované informácie o druhej sezóne Paatal Lok

Očakáva sa, že druhá sezóna Paatal Lok bude vydaná na Amazon Prime Video v júni 2021. Natáčanie druhej sezóny sa už skončilo a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúci a akčný príbeh. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na niekoľko nových postáv a niekoľko prekvapivých zvratov.

Časté otázky týkajúce sa 2. sezóny Paatal Lok

 • Kedy vyjde 2. séria Paatal Lok?
  Očakáva sa, že druhá sezóna Paatal Lok bude vydaná na Amazon Prime Video v júni 2021.
 • Kto sú hlavní herci 2. sezóny Paatal Lok?
  Hlavným obsadením druhej sezóny Paatal Lok sú Jaideep Ahlawat ako Hathiram Chaudhary, Ishwak Singh ako Imran Ansari, Niharika Lyra Dutt ako Dolly, Abhishek Banerjee ako Hathoda Tyagi, Vijay Varma ako Kabir M, Aasif Khan ako Tope Panag ash, Gul Sanjeev Mehra., Neeraj Kabi ako Sanjeev Mehra, Svastika Mukherjee ako Naina Rawat a Jagjeet Sandhu ako Cheeni.
 • Aký druh príbehu bude obsahovať 2. séria Paatal Lok?
  Dej 2. sezóny Paatal Lok sa bude točiť okolo vyšetrovania Hathirama Chaudharyho a tímu Imrana Ansariho, ktorí sa snažia vyriešiť rôzne prípady vrážd. Dej bude tiež skúmať vzťah medzi Hathiram a Imran.

Zhrnutie

V druhej sezóne Paatalu Lok sa objavia nové tváre. Hlavnými hercami seriálu sú Jaideep Ahlawat ako Hathiram Chaudhary, Ishwak Singh ako Imran Ansari, Niharika Lyra Dutt ako Dolly, Abhishek Banerjee ako Hathoda Tyagi, Vijay Varma ako Kabir M, Aasif Khan ako Tope Singh, Gul Mehra Panag, Nerajeev Kabi ako Sanjeev Mehra, Svastika Mukherjee ako Naina Rawat a Jagjeet Sandhu ako Cheeni. Dej druhej série sa bude točiť okolo vyšetrovania Hathirama Chaudharyho a tímu Imrana Ansariho, ktorí sa snažia vyriešiť rôzne prípady vrážd. Očakáva sa, že druhá sezóna Paatal Lok bude vydaná na Amazon Prime Video v júni 2021.

Záver

V druhej sezóne Paatala Lok sa objavia nové tváre a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúci a akčný príbeh. Hlavnými hercami seriálu sú Jaideep Ahlawat ako Hathiram Chaudhary, Ishwak Singh ako Imran Ansari, Niharika Lyra Dutt ako Dolly, Abhishek Banerjee ako Hathoda Tyagi, Vijay Varma ako Kabir M, Aasif Khan ako Tope Singh, Gul Mehra Panag, Nerajeev Kabi ako Sanjeev Mehra, Svastika Mukherjee ako Naina Rawat a Jagjeet Sandhu ako Cheeni. Dej druhej série sa bude točiť okolo vyšetrovania Hathirama Chaudharyho a tímu Imrana Ansariho, ktorí sa snažia vyriešiť rôzne prípady vrážd. Očakáva sa, že druhá sezóna Paatal Lok bude vydaná na Amazon Prime Video v júni 2021.Tabuľka

názov úlohu
Jaideep Ahlawat Hathiram Chaudhary
Ishwak Singh Imran Ansari
Niharika Lyra Dutt Dolly
Abhishek Banerjee Hathoda Tyagi
Vijay Verma Kabir M
Asif Khan Tope Singh
Gul Panag Sanjeev Mehra
Neeraj Kabi Sanjeev Mehra
Svastika Mukherjee Naina Rawat
Jagjit Sandhu Cheeni

Druhá sezóna Paatal Lok uvidia nové tváre a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúci a akčný príbeh. Hlavnými hercami seriálu sú Jaideep Ahlawat ako Hathiram Chaudhary, Ishwak Singh ako Imran Ansari, Niharika Lyra Dutt ako Dolly, Abhishek Banerjee ako Hathoda Tyagi, Vijay Varma ako Kabir M, Aasif Khan ako Tope Singh, Gul Mehra Panag, Nerajeev Kabi ako Sanjeev Mehra, Svastika Mukherjee ako Naina Rawat a Jagjeet Sandhu ako Cheeni. Dej druhej série sa bude točiť okolo vyšetrovania Hathirama Chaudharyho a tímu Imrana Ansariho, ktorí sa snažia vyriešiť rôzne prípady vrážd. Druhá sezóna Paatal Lok Očakáva sa, že bude vydaný na Amazon Prime Video v júni 2021.