Pachinko sezóna 2: Všetko, čo by ste mali vedieť o dramatickom seriáli

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Pachinko Season 2 je japonský dramatický seriál založený na rovnomennom románe od Min Jin Lee. Prvá sezóna série vyšla na Apple TV+ vo februári 2021. Očakáva sa, že druhá sezóna vyjde v roku 2022. V tomto článku sa dozviete viac o zápletke, postavách a dátumoch vydania druhej sezóny.Pachinko sezóna 2

Príbeh 2. sezóny pachinko

Druhá sezóna Pachinko bude pokračovať v príbehu rodiny Leeovcov, ktorá zahŕňa štyri generácie. Dej druhej sezóny sa zameria na príbeh Sunja, vnučky Yoseba a Koh Hansu. Sunja sa pokúsi ochrániť svoju rodinu pri riešení problémov života v Japonsku.

Pachinko Season 2 je dramatický seriál založený na rovnomennom románe Min Jin Lee. Séria rozpráva príbeh kórejsko-japonskej rodiny, ktorá v Japonsku zápasí so stáročiami útlaku a diskriminácie. Druhá sezóna bude pokračovať v rozprávaní príbehu rodiny a divákov zavedie na emocionálnu cestu. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, môžete alex rider amazon prime us a Trailer na 2. sezónu Empire vyhliadka.

Pachinko sezóna 2

Postavy pachinko sezóny 2

Druhá sezóna Pachinka bude mať rovnaké postavy ako prvá sezóna. Sunju hrá Jin Ha, zatiaľ čo jej syna Mozasu hrá Jung-Hyeok Lee. Medzi ďalšie postavy patria Yoseb (Kang-ho Song), Koh Hansu (Soji Arai), Noa (Minha Kim) a Isak (Kaho Minami).Dátumy vydania 2. sezóny Pachinko

Dátumy vydania 2. sezóny Pachinko ešte nie sú známe. Očakáva sa však, že druhá sezóna bude vydaná na Apple TV+ v roku 2022. Hneď ako budú známe dátumy vydania, budeme vás informovať.

Záver

Pachinko Season 2 je japonský dramatický seriál založený na rovnomennom románe od Min Jin Lee. Dej druhej sezóny sa zameria na príbeh Sunja, vnučky Yoseba a Koh Hansu. Dátumy vydania Pachinko sezóny 2 ešte nie sú známe, ale očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v roku 2022 na Apple TV+.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 2. séria Pachinko?
    A: Dátumy vydania Pachinko sezóny 2 ešte nie sú známe, ale očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v roku 2022 na Apple TV+.
  • Otázka: Kto hrá Sunju v 2. sezóne Pachinko?
    A: Sunju hrá Jin Ha.
  • Otázka: Aké postavy sa objavia v 2. sezóne Pachinko?
    A: Pachinko sezóna 2 bude mať rovnaké postavy ako sezóna 1, vrátane Sunja (Jin Ha), Mozasu (Jung-Hyeok Lee), Yoseba (Kang-ho Song), Koh Hansu (Soji Arai), Noa (Minha Kim) a Isaka ( Kaho Minami).

Dátumy vydania 2. sezóny Pachinko

séria dátum vydania
sezóna 1 február 2021
sezóna 2 Pravdepodobne 2022

Ak sa chcete dozvedieť viac o 2. sezóne Pachinko, prečítajte si tento článok od The Verge alebo táto strana z Apple TV+.Pachinko Season 2 je japonský dramatický seriál založený na rovnomennom románe od Min Jin Lee. Dej druhej sezóny sa zameria na príbeh Sunja, vnučky Yoseba a Koh Hansu. Dátumy vydania Pachinko sezóny 2 ešte nie sú známe, ale očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v roku 2022 na Apple TV+.