Bude Pachinko sezóna 2 obnovená?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Pachinko je japonský anime seriál vydaný v roku 2020. Séria rozpráva príbeh o skupine priateľov, ktorí sa snažia splniť si svoj sen otvorením obchodu s pachinko. Séria bola uznávaná fanúšikmi aj kritikmi a stala sa obrovským úspechom. Mnohí fanúšikovia sú zvedaví, či bude aj druhá sezóna.Pachinko sezóna 2

čo je pachinko?

Pachinko je japonská hazardná hra, ktorá sa hrá v arkádach. Ide o kombináciu hracieho automatu a hracieho automatu. Je to veľmi populárna hra v Japonsku a hrajú ju milióny ľudí. Séria Pachinko je založená na hre a rozpráva príbeh skupiny priateľov, ktorí sa snažia splniť si svoj sen otvorením podniku Pachinko.

V súčasnosti nie sú žiadne plány na druhú sezónu Pachinka. Hoci séria získala niekoľko pozitívnych recenzií, Netflix sa ešte nerozhodol, či ju obnoví. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších sériách Netflix, ktoré boli obnovené, môžete sezóna detskej horúčky 2 a Obsadenie Stargirl 3. sezóny vyhliadka.

Pachinko sezóna 2

Bude aj druhá séria Pachinka?

Zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, či bude druhá sezóna Pachinka. Séria bola však veľmi dobre prijatá a zožala obrovský úspech. Preto je pravdepodobné, že bude aj druhá sezóna. Je však ešte priskoro povedať, či bude druhá sezóna alebo nie.Čo hovoria fanúšikovia?

Fanúšikovia sú zo série veľmi nadšení a dúfajú, že bude aj druhá sezóna. Mnoho fanúšikov spojilo svoje sily na platformách sociálnych médií, aby prejavili svoju podporu pre druhú sezónu. Existuje tiež veľa teórií fanúšikov o 2. sezóne, o ktorých fanúšikovia diskutujú. Je však ešte priskoro povedať, či bude druhá sezóna alebo nie.

Kedy vyjde druhá séria?

Ak bude druhá séria Pachinka, je ešte priskoro povedať, kedy bude vydaná. Do vydania druhej série môže uplynúť niekoľko mesiacov alebo dokonca rokov. Je však pravdepodobné, že skôr či neskôr vyjde druhá sezóna.

Záver

Pachinko je populárna japonská anime séria vydaná v roku 2020. Séria bola uznávaná fanúšikmi aj kritikmi a stala sa obrovským úspechom. Mnohí fanúšikovia sú zvedaví, či bude aj druhá sezóna. Zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, či bude druhá sezóna, ale je pravdepodobné, že bude. Ak bude druhá séria, je ešte priskoro povedať, kedy bude vydaná.FAQ

  • Otázka: Bude aj druhá séria Pachinka? A: Zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, či bude druhá sezóna, ale je pravdepodobné, že bude.
  • Otázka: Kedy vyjde druhá séria? A: Ak bude druhá séria, je ešte priskoro povedať, kedy bude vydaná.
  • Otázka: Čo hovoria fanúšikovia? A: Fanúšikovia sú zo série veľmi nadšení a dúfajú, že bude aj druhá sezóna. Mnoho fanúšikov spojilo svoje sily na platformách sociálnych médií, aby prejavili svoju podporu pre druhú sezónu.

Tabuľka

séria dátum vydania Pokračovanie?
Pachinko 2020 Neznámy

Je príliš skoro povedať, či bude druhá sezóna Pachinka. Existuje však veľa indícií, že by tam nejaký mohol byť. Vývoj budeme naďalej sledovať a budeme vás informovať. Viac informácií nájdete v časti Anime News Network a Crunchyroll .