Panchayat Sezóna 3: Všetko, čo doteraz vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Panchayat je indický komediálny seriál dostupný na Amazon Prime Video. Séria je o mladom inžinierovi, ktorý sa rozhodne stať sekretárom panchayatu v malej dedine v Uttar Pradesh. Prvá sezóna série bola vydaná v apríli 2020 a druhá sezóna v októbri 2020. Teraz bola oznámená tretia sezóna Panchayat a fanúšikovia sú nadšení, čo môžu očakávať. Tu je všetko, čo zatiaľ vieme o novej sezóne.

Panchayat Season 3 je indický komediálny seriál vydaný na Amazon Prime Video. Séria je produkovaná TVF a Banijay Asia a scenár a réžiu má na starosti Deepak Kumar Mishra. Séria sa točí okolo mladého muža menom Abhishek, ktorý prijme prácu tajomníka panchayatu v malej dedine v Uttar Pradesh. Prvé dve sezóny boli veľkým úspechom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu. Máme všetky informácie, ktoré máme o 3. sezóne Panchayat, vrátane slonovinových bikín aquino a dátumu vydania 6. sezóny letterkenny.Panchayat Staffel 3

Čo je Panchayat?

Panchayat je indický komediálny seriál z produkcie TVF (Vírusová horúčka). Séria je o mladom inžinierovi menom Abhishek, ktorý sa rozhodne stať sekretárom panchayat v malej dedine v Uttar Pradesh. Musí sa vysporiadať s miestnymi obyvateľmi a ich problémami a snaží sa zo svojej situácie vyťažiť maximum. Séria bola kritikmi veľmi dobre prijatá a získala veľkú sledovanosť.

Rekapitulácia a správy 2. sezóny Panchayatu

Kedy vyjde 3. séria Panchayatu?

Očakáva sa, že tretia séria Panchayat bude vydaná v apríli 2021. Zatiaľ nebol oznámený žiadny oficiálny dátum, ale očakáva sa, že séria bude dostupná na Amazon Prime Video v apríli 2021.Obsah 3. sezóny Panchayat

Kto sú herci v 3. sezóne Panchayat?

Hercami 3. sezóny Panchayat sú Jitendra Kumar ako Abhishek, Neena Gupta ako Manju Devi, Raghubir Yadav ako Brij Bhushan Dubey, Chandan Roy ako Prahlad Pandey, Faisal Malik ako Vikas a Biswapati Sarkar ako Pappu. Všetci herci sa vrátia aj v druhej sezóne.

Bude aj štvrtá sezóna Panchayatu?

Zatiaľ nedošlo k žiadnemu oficiálnemu potvrdeniu štvrtej sezóny Panchayatu. Tvorcovia seriálu však naznačili, že ak bude úspešná, mohla by existovať aj štvrtá sezóna. Fanúšikovia si teda budú musieť počkať, či bude aj štvrtá sezóna.

Ako sa pozerať na Panchayat sezónu 3?

Očakáva sa, že Panchayat Season 3 bude k dispozícii na Amazon Prime Video v apríli 2021. Ak chcete sledovať seriál, musíte mať predplatné Amazon Prime Video. Seriál môžete sledovať aj na iných streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hotstar a Voot.Záver

Očakáva sa, že Panchayat Season 3 bude k dispozícii na Amazon Prime Video v apríli 2021. Hercami tretej sezóny sú Jitendra Kumar, Neena Gupta, Raghubir Yadav, Chandan Roy, Faisal Malik a Biswapati Sarkar. Zatiaľ nedošlo k žiadnemu oficiálnemu potvrdeniu štvrtej sezóny Panchayatu. Ak chcete sledovať seriál, musíte mať predplatné Amazon Prime Video.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 3. séria Panchayatu? A: Očakáva sa, že tretia séria Panchayat bude vydaná v apríli 2021.
  • Otázka: Kto sú herci v 3. sezóne Panchayat? A: Hercami 3. sezóny Panchayat sú Jitendra Kumar, Neena Gupta, Raghubir Yadav, Chandan Roy, Faisal Malik a Biswapati Sarkar.
  • Otázka: Bude aj štvrtá sezóna Panchayatu? A: Zatiaľ nedošlo k žiadnemu oficiálnemu potvrdeniu štvrtej sezóny Panchayatu.
  • Otázka: Ako sa pozerať na Panchayat sezónu 3? A: Očakáva sa, že Panchayat Season 3 bude k dispozícii na Amazon Prime Video v apríli 2021. Ak chcete sledovať seriál, musíte mať predplatné Amazon Prime Video.

Dostupnosť 3. sezóny Panchayat

plošina Dostupnosť
Video Amazon Prime Pravdepodobne v apríli 2021
Netflix Zatiaľ neznáme
Hotstar Zatiaľ neznáme
Voot Zatiaľ neznáme

Očakáva sa, že tretia séria Panchayatu sa bude vysielať v apríli 2021 Video Amazon Prime byť dostupný. Zatiaľ nie je známe, či bude séria dostupná aj na iných streamovacích platformách ako napr Netflix , Hotstar a Voot Bude k dispozícii. Fanúšikovia si teda budú musieť počkať, či bude séria dostupná aj na iných platformách.

Záver: Očakáva sa, že tretia sezóna Panchayatu bude dostupná na Amazon Prime Video v apríli 2021. Hercami tretej sezóny sú Jitendra Kumar, Neena Gupta, Raghubir Yadav, Chandan Roy, Faisal Malik a Biswapati Sarkar. Zatiaľ nedošlo k žiadnemu oficiálnemu potvrdeniu štvrtej sezóny Panchayatu. Ak chcete sledovať seriál, musíte mať predplatné Amazon Prime Video.