Natáčanie 3. série Pandora je dokončené

Aký Film Vidieť?
 

Natáčanie 3. sezóny Pandory je dokončené! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu. Séria rozpráva príbeh skupiny mladých ľudí, ktorí sa vydávajú na dobrodružstvo, aby objavili tajomstvá sveta. Nová sezóna ponúkne ešte viac akcie a dobrodružstva. Fanúšikovia sa tiež môžu tešiť, že opäť uvidia obľúbené postavičky. Tešíme sa, čo nám nová sezóna ponúkne!
Aj fanúšikovia sa môžu tešiť Sexy Nia Sharma a Doterajšia história čiernej listiny buď šťastný.

ObsahNatáčanie tretej sezóny sci-fi série Pandora sa skončilo. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na nové dobrodružstvo, ktoré ich prenesie do sveta zázrakov a nebezpečenstva. Zistite viac o dátume vydania a ďalšie podrobnosti.

Pandora sezóna 3

Obsah

 • Základné informácie o Pandore
 • Natáčanie 3. sezóny bolo dokončené
 • Dátum vydania a ďalšie podrobnosti
 • Často kladené otázky (FAQ)

Základné informácie o Pandore

Pandora je sci-fi seriál, ktorý sa prvýkrát vysielal na CW v roku 2019. Séria rozpráva príbeh Jaxa, mladého dievčaťa, ktoré je uvrhnuté do sveta zázrakov a nebezpečenstva. Sériu vyvinuli Mark A. Altman a Steve Kriozere a produkujú ju Mark A. Altman, Steve Kriozere, Thomas P. Vitale a Brad Krevoy.

Pandora sezóna 3

Natáčanie 3. sezóny bolo dokončené

Tretia séria Pandora ukončila natáčanie. Natáčanie sa začalo v januári 2021 a skončilo v apríli 2021. Natáčanie prebiehalo v kanadskom Vancouveri. Sériu produkujú Mark A. Altman, Steve Kriozere, Thomas P. Vitale a Brad Krevoy.Dátum vydania a ďalšie podrobnosti

Pandora sezóna 3 je naplánovaná na vysielanie na CW v lete 2021. Séria bude dostupná aj na Netflixe. Séria bude pozostávať z 13 epizód. V seriáli hrajú Priscilla Quintana, Oliver Dench, Ben Radcliffe, Raechelle Banno, John Harlan Kim, Banita Sandhu, Noah Huntley a Martin Bobb-Semple.

Často kladené otázky (FAQ)

 • Kedy sa bude vysielať 3. séria Pandory?
  Pandora sezóna 3 je naplánovaná na vysielanie na CW v lete 2021.
 • Kto sú hlavné postavy seriálu?
  V seriáli hrajú Priscilla Quintana, Oliver Dench, Ben Radcliffe, Raechelle Banno, John Harlan Kim, Banita Sandhu, Noah Huntley a Martin Bobb-Semple.
 • Kde skončilo natáčanie tretej série?
  3. séria Pandora skončila natáčaním vo Vancouveri v Kanade.

Záver

Natáčanie tretej sezóny sci-fi série Pandora sa skončilo. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na nové dobrodružstvo, ktoré ich prenesie do sveta zázrakov a nebezpečenstva. Pandora sezóna 3 je naplánovaná na vysielanie na CW v lete 2021. Viac informácií o sérii nájdete na CW a Netflix .