Paradise PD sezóna 4: kedy sa objaví a kto sa vráti?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá sezóna Paradise PD je jednou z najočakávanejších animácií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátumy vydania, navrátilcov a nové postavy. V tomto článku sa bližšie pozrieme na 4. sezónu Paradise PD a zistíme, kedy vyjde a kto sa vráti.Paradise PD sezóna 4

Paradise PD dátum vydania sezóny 4

Očakáva sa, že štvrtá séria Paradise PD bude vydaná v roku 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne vyjde 4. séria, no očakáva sa, že vyjde v Q1 alebo Q2 roku 2021. Hneď ako bude známy presný dátum, budeme ho tu aktualizovať.

Paradise PD Season 4 prichádza čoskoro a fanúšikovia sú nadšení, kto sa vráti. Štvrtá séria bude obsahovať niekoľko nových postáv a príbehov, ktoré potešia fanúšikov. Štvrtá sezóna bude tiež obsahovať niektoré staré postavy, ktoré hrali dôležitú úlohu v predchádzajúcich sezónach. Ak sa chcete dozvedieť viac o štvrtej sezóne, môžete Lookismus-Plot a Black Clover-Episoden-Countdown vyhliadka.

Paradise PD sezóna 4

Paradise PD sezóna 4 navrátilci

Očakáva sa, že väčšina hlavných postáv 3. sezóny sa vráti, vrátane Kevin Crawford , Dusty Marlow , Gina Jabowski , Stanley Hopson , Frieda Dooleyová a Bullet . Očakáva sa aj návrat niektorých vedľajších postáv, napr Šéf Randall Crawford , Zástupca Doug Dooley a Zástupkyňa Clementine Johnsonová .Paradise PD sezóna 4 nové postavy

Očakáva sa, že niektoré nové postavy sa dostanú do štvrtej sezóny Paradise PD. Niektoré z nových postáv, ktoré sa objavia v štvrtej sezóne, sú Zástupca Don Dooley , Zástupca Dave Dooley , Zástupca Dan Dooley a Zástupkyňa Daisy Dooleyová . Očakáva sa tiež predstavenie niektorých nových vedľajších postáv, vrátane Major Larry Johnson a Zástupca Tom Johnson .

Kde sa pozerať na Paradise PD Season 4?

Očakáva sa, že štvrtá sezóna Paradise PD bude vydaná na Netflixe. Zatiaľ nie je známe, či bude štvrtá sezóna dostupná aj na iných platformách, ako sú Hulu alebo Amazon Prime Video. Hneď ako bude známy presný dátum, budeme ho tu aktualizovať.

Záver

Očakáva sa, že štvrtá séria Paradise PD bude vydaná v roku 2021. Očakáva sa, že väčšina hlavných postáv 3. série sa vráti, vrátane Kevina Crawforda, Dustyho Marlowa, Giny Jabowski, Stanleyho Hopsona, Friedy Dooleyovej a Bulleta. Očakáva sa, že k 4. sezóne sa pripojí aj množstvo nových postáv, vrátane zástupcu Dona Dooleyho, zástupcu Davea Dooleyho, zástupcu Dana Dooleyho a zástupcu Daisy Dooleyho. Očakáva sa, že štvrtá sezóna Paradise PD bude vydaná na Netflixe.FAQ

  • Kedy vyjde 4. séria Paradise PD? Očakáva sa, že štvrtá séria Paradise PD bude vydaná v roku 2021.
  • Kto sa vráti v 4. sezóne Paradise PD? Očakáva sa, že väčšina hlavných postáv 3. série sa vráti, vrátane Kevina Crawforda, Dustyho Marlowa, Giny Jabowski, Stanleyho Hopsona, Friedy Dooleyovej a Bulleta.
  • Kto sú nové postavy 4. sezóny Paradise PD? Očakáva sa, že k 4. sezóne Paradise PD sa pripojí niekoľko nových postáv, vrátane zástupcu Dona Dooleyho, zástupcu Davea Dooleyho, zástupcu Dana Dooleyho a zástupcu Daisy Dooleyho.
  • Kde sa pozerať na Paradise PD Season 4? Očakáva sa, že štvrtá sezóna Paradise PD bude vydaná na Netflixe.

Paradise PD dátumy vydania 4 sezóny

séria dátum vydania
sezóna 1 augusta 2018
sezóna 2 augusta 2019
sezóna 3 august 2020
sezóna 4 Pravdepodobne 2021

Očakáva sa, že štvrtá séria Paradise PD bude vydaná v roku 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne vyjde 4. sezóna, no očakáva sa, že vyjde v prvom alebo druhom štvrťroku 2021. Pre viac informácií o Paradise PD Season 4 navštívte Netflix a IMDb .