Peaky Blinders Season 6 dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 
nedefinované

Obsah

Šiesta séria britského kriminálneho seriálu Peaky Blinders vyjde na Netflixe v júni 2021. Séria, ktorú napísal a produkoval Steven Knight, rozpráva príbeh rodiny Shelbyovcov žijúcich v Birminghame v Anglicku v roku 1919. V tomto článku sa dozviete o nových epizódach, dátume vydania a podobne.Peaky Blinders Staffel 6

Obsah

 • Dátum vydania 6. sezóny Peaky Blinders
 • Nové epizódy
 • Trailer
 • často kladené otázky

Dátum vydania 6. sezóny Peaky Blinders

Šiesta sezóna Peaky Blinders vyjde na Netflixe 22. júna 2021. Séria sa vysiela aj na BBC One vo Veľkej Británii. Prvých päť sezón je už dostupných na Netflixe.

Informácie o 6. sezóne Peaky Blinders

Nové epizódy

Šiesta sezóna Peaky Blinders bude pozostávať zo siedmich epizód. Sériu napísal a produkoval Steven Knight. Hlavné postavy tvoria Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Sophie Rundle, Finn Cole, Kate Phillips a Natasha O'Keeffe.

Trailer

Oficiálny trailer na šiestu sezónu Peaky Blinders bol vydaný 18. mája 2021. Trailer ukazuje, ako sa rodina Shelby pripravuje na nové dobrodružstvo. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix.často kladené otázky

 • Kedy vychádza 6. sezóna Peaky Blinders?
  Peaky Blinders Season 6 vyjde na Netflixe 22. júna 2021.
 • Kto sú hlavné postavy seriálu?
  V seriáli hrajú Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Sophie Rundle, Finn Cole, Kate Phillips a Natasha O'Keeffe.
 • Kde si môžem pozrieť trailer na 6. sezónu?
  Trailer Peaky Blinders sezóny 6 si môžete pozrieť na oficiálnej webovej stránke Netflix.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 12. september 2013
sezóna 2 2. október 2014
sezóna 3 5. máj 2016
sezóna 4 15. december 2017
sezóna 5 25. august 2019
sezóna 6 22. júna 2021

Šiesta sezóna Peaky Blinders vyjde na Netflixe v júni 2021. Séria rozpráva príbeh rodiny Shelby žijúcej v Birminghame v Anglicku v roku 1919. Šiesta séria bude pozostávať zo siedmich epizód a napíše a bude ju produkovať Steven Knight. Oficiálny trailer 6. sezóny bol vydaný 18. mája 2021 a môžete si ho pozrieť na oficiálnej stránke Netflix. Viac informácií o sérii nájdete na Netflix a BBC One .

Dúfame, že teraz viete viac o šiestej sezóne Peaky Blinders vedomosti. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa série, neváhajte nás kontaktovať.