Peaky Blinders Season 6 dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria BBC Peaky Blinders je jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších dramatických seriálov posledných rokov. Séria sa odohráva v Birminghame v 20. rokoch 20. storočia a sleduje príbeh rodiny Shelbyovcov a ich gangu Peaky Blinders. Piata sezóna série sa vysielala v auguste 2019 a fanúšikovia odvtedy netrpezlivo očakávajú šiestu sezónu. Tu sa dozviete o dátume vydania ďalšej epizódy, obsadení a ďalších.Peaky Blinders Staffel 6

dátum vydania ďalšej epizódy

Šiesta sezóna Peaky Blinders sa očakáva odvysielanie na jar 2021. Natáčanie sa skončilo v januári 2020, no z dôvodu pandémie COVID-19 bolo vysielanie odložené. Očakáva sa, že šiesta sezóna bude pozostávať zo siedmich epizód.

Šiesta séria britského gangsterského dramatického seriálu „Peaky Blinders“ bude čoskoro k dispozícii na Netflixe. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich noviniek vrátane dátumu vydania, nového obsadenia a ďalších. Séria, sústredená okolo gangsterskej rodiny v Birminghame v Anglicku, má verných fanúšikov, ktorí sa tešia na nové epizódy. Kým čakáme na šiestu sezónu, môžete sledovať aj ďalšie napínavé série ako napr Výzva M'baku alebo nehanebne zrušil .

Peaky Blinders Staffel 6

Obsadenie

Obsadenie šiestej sezóny Peaky Blinders bude obsahovať veľa známych tvárí. Cillian Murphy sa vráti ako Tommy Shelby, zatiaľ čo Paul Anderson sa vráti ako Arthur Shelby, Helen McCrory ako Polly Gray a Joe Cole ako John Shelby. Novými tvárami v šiestej sezóne sú Sam Claflin ako Oswald Mosley, Anya Taylor-Joy ako Gina Gray a Brian Gleeson ako Jimmy McCavern.Trailer

Oficiálny trailer na šiestu sezónu Peaky Blinders ešte nebol zverejnený. Očakáva sa, že trailer bude zverejnený niekoľko mesiacov pred odvysielaním šiestej sezóny.

Zápletka

Dej šiestej sezóny Peaky Blinders je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že šiesta sezóna bude pokračovať v rozprávaní príbehu rodiny Shelbyovcov. Očakáva sa tiež, že 6. sezóna nadviaže na udalosti z 5. sezóny, v ktorej bol Tommy Shelby zvolený za poslanca.

FAQ

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 6. sezóna Peaky Blinders?
    A: Očakáva sa, že 6. sezóna Peaky Blinders sa bude vysielať na jar 2021.
  • Otázka: Kto hrá v 6. sezóne Peaky Blinders?
    A: V 6. sezóne Peaky Blinders budú Cillian Murphy, Paul Anderson, Helen McCrory, Joe Cole, Sam Claflin, Anya Taylor-Joy a Brian Gleeson.
  • Otázka: Kedy vyjde trailer na 6. sezónu Peaky Blinders?
    A: Oficiálny trailer k Peaky Blinders Season 6 by mal byť zverejnený niekoľko mesiacov pred jeho odvysielaním.

Záver

Šiesta sezóna Peaky Blinders sa očakáva odvysielanie na jar 2021. V 6. sezóne sa predstavia mnohé známe tváre vrátane Cilliana Murphyho, Paula Andersona, Helen McCrory, Joea Colea, Sama Claflina, Anyy Taylor-Joy a Briana Gleesona. Oficiálny trailer k šiestej sezóne by mal byť zverejnený niekoľko mesiacov pred jeho odvysielaním. Zápletka šiestej sezóny ešte nie je známa, no očakáva sa, že šiesta sezóna bude pokračovať v rozprávaní príbehu rodiny Shelbyovcov.Viac informácií o šiestej sezóne Peaky Blinders pozri ďalej BBC , IMDb a Radio Times .