Peaky Blinders Season 6 dátum vydania a novinky

Aký Film Vidieť?
 
nedefinované

Obsah

Séria BBC Peaky Blinders sa stala celosvetovým fenoménom. Fanúšikovia po celom svete netrpezlivo očakávajú šiestu sezónu série. Máme všetky potrebné informácie o dátume vydania a novinkách o šiestej sezóne Peaky Blinders potreba vedieť.Peaky Blinders Staffel 6

Obsah

 • Dátum vydania 6. sezóny Peaky Blinders
 • Novinky o šiestej sezóne Peaky Blinders
 • Časté otázky týkajúce sa 6. sezóny Peaky Blinders

Dátum vydania 6. sezóny Peaky Blinders

Dátum vydania šiestej sezóny Peaky Blinders je zatiaľ neznámy. Natáčanie sa prerušilo v januári 2020, keď začala pandémia koronavírusu. Výroba bola obnovená v auguste 2020, ale zatiaľ nie je jasné, kedy sa šiesta sezóna bude vysielať na BBC One.

Peaky Blinders Staffel 6

Novinky o šiestej sezóne Peaky Blinders

O šiestej sezóne je veľa noviniek Peaky Blinders . Očakáva sa, že séria predstaví niekoľko nových postáv, vrátane nového antagonistu pre Tommyho Shelbyho. Pribudnú aj nové miesta vrátane Londýna a Mexika. Bude tam aj nejaká nová hudba zložená Nickom Caveom a Bad Seeds.

Časté otázky týkajúce sa 6. sezóny Peaky Blinders

 • Kedy sa bude vysielať 6. sezóna Peaky Blinders?
  Dátum vydania šiestej sezóny Peaky Blinders je zatiaľ neznámy. Výroba bola obnovená v auguste 2020, ale zatiaľ nie je jasné, kedy sa šiesta sezóna bude vysielať na BBC One.
 • Kto bude hrať v 6. sezóne Peaky Blinders?
  Šiesta sezóna Peaky Blinders Očakáva sa, že predstaví niekoľko nových postáv, vrátane nového antagonistu pre Tommyho Shelbyho. Nebudú chýbať ani známe tváre vrátane Cilliana Murphyho, Helen McCrory, Paula Andersona a Joea Colea.
 • Bude nová hudba pre Peaky Blinders sezónu 6?
  Áno, bude to v šiestej sezóne Peaky Blinders dať novú hudbu. Bude tam nejaká nová hudba zložená Nickom Caveom a Bad Seeds.

Tabuľka: Nové postavy v sezóne 6 Peaky Blinders

názov Popis
Tommy Shelby Protagonistu seriálu hrá Cillian Murphy.
súpera Nový protivník pre Tommyho Shelbyho.
Helen McCrory Jedna z hlavných herečiek seriálu, ktorá hrá Polly Gray.
Paul Anderson Jedna z hlavných postáv seriálu, ktorá hrá Arthura Shelbyho.
Joe Cole Jedna z hlavných postáv seriálu, ktorá hrá Johna Shelbyho.

Zatiaľ nie je jasné, kedy bude šiesta sezóna Peaky Blinders vysielané na BBC One. Budeme však naďalej kontrolovať novinky a informovať vás. Viac informácií nájdete na Webová stránka BBC a na Stránka IMDb série.Záver

Šiesta sezóna Peaky Blinders Očakáva sa, že predstaví nejaké nové postavy, miesta a hudbu. Dátum vydania 6. sezóny ešte nie je známy, ale budeme naďalej kontrolovať novinky a informovať vás.