Penn & Teller: Fool Us Sezóna 8 – nové epizódy už čoskoro

Aký Film Vidieť?
 

Penn & Teller: Fool Us 8. sezóna už čoskoro! Zostaňte naladení na nové epizódy, ktoré vám ponúkajú jedinečné triky a ilúzie. Nepremeškajte príležitosť vidieť kúzelníkov Penn & Teller v akcii. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších aktualizáciách, navštívte našu webovú stránku. Poskytujeme informácie aj o ďalších zaujímavých akciách ako napr Bunny girl senpai sezóna 2 a Vianočná udalosť Borderlands 3 2021 .

ObsahÔsma sezóna Penn & Teller: Oklamte nás bude čoskoro prepustený. Šou, ktorú uvádzajú dvaja kúzelníci Penn Jillette a Teller, je jednou z najobľúbenejších kúzelníckych šou v televízii. V každej epizóde sa kúzelníci snažia oklamať týchto dvoch tým, že predvedú niektoré zo svojich najlepších trikov. Ak sa im podarí oklamať Penna a Tellera, dostanú pozvanie na vystúpenie v Las Vegas. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o nových epizódach, členoch obsadenia a šou.

Penn a Teller: Oklamte nás Staffel 8

Nové epizódy Penn & Teller: Fool Us

Ôsma sezóna Penn & Teller: Oklamte nás sa bude vysielať na britskom kanáli ITV 7. júla 2021. Šou sa vysiela aj v USA na CW. V nových epizódach sa predstavia niektorí z najlepších kúzelníkov na svete, ktorí sa snažia oklamať Penna a Tellera. K dispozícii bude aj niekoľko nových trikov, ktoré na výstave ešte neboli predvedené.

Penn a Teller: Oklamte nás Staffel 8

Obsadenie Členovia Penn & Teller: Oklamte nás

Dvaja hlavní aktéri Penn & Teller: Oklamte nás sú Penn Jillette a Teller. Obaja sú profesionálni kúzelníci, ktorí spolupracujú už viac ako 40 rokov. Sú tiež autormi a producentmi seriálu. Prehliadku tiež moderuje Alyson Hannigan, ktorá je známa najmä svojimi úlohami v Ako som spoznal vašu matku a Buffy, premožiteľka upírov je známe.Die Show Penn & Teller: Oklamte nás

Penn & Teller: Oklamte nás je jednou z najpopulárnejších kúzelníckych relácií v televízii. V každej epizóde sa kúzelníci snažia oklamať týchto dvoch tým, že predvedú niektoré zo svojich najlepších trikov. Ak sa im podarí oklamať Penna a Tellera, dostanú pozvanie na vystúpenie v Las Vegas. Relácia je známa aj svojim zábavným komentárom a humorom. Je to jedna z mála relácií, ktorá baví kúzelníkov aj divákov.

Časté otázky v Penn & Teller: Oklamte nás

  • Kedy vyjde 8. séria Penn & Teller: Fool Us?
    Ôsma sezóna Penn & Teller: Oklamte nás sa bude vysielať na britskom kanáli ITV 7. júla 2021.
  • Kto sú hlavní herci v Penn & Teller: Fool Us?
    Dvaja hlavní aktéri Penn & Teller: Oklamte nás sú Penn Jillette a Teller. Obaja sú profesionálni kúzelníci, ktorí spolupracujú už viac ako 40 rokov.
  • Čo je to relácia Penn & Teller: Fool Us?
    Penn & Teller: Oklamte nás je jednou z najpopulárnejších kúzelníckych relácií v televízii. V každej epizóde sa kúzelníci snažia oklamať týchto dvoch tým, že predvedú niektoré zo svojich najlepších trikov.

Stôl: Obsadenie Členovia Penn & Teller: Oklamte nás

názov úlohu
Penn Jillette Kúzelník, autor, producent
Teller Kúzelník, autor, producent
Alyson Hanniganová moderátor

Ôsma sezóna Penn & Teller: Oklamte nás sľubuje, že bude jednou z najlepších kúzelníckych relácií v televízii. V nových epizódach sa predstavia niektorí z najlepších kúzelníkov na svete, ktorí sa snažia oklamať Penna a Tellera. K dispozícii bude aj niekoľko nových trikov, ktoré na výstave ešte neboli predvedené. Ak sa chcete o predstavení dozvedieť viac, navštívte stránku oficiálnej stránke alebo YouTube-Kanal od Penn & Teller.