Pennyworth sezóna 2: obsadenie, dej a detaily

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Pennyworth je britský televízny seriál založený na postave DC Comics Alfreda Pennywortha. Séria, ktorú vyvinuli Bruno Heller a Danny Cannon, rozpráva príbeh Alfreda Pennywortha, bývalého britského vojaka SAS, ktorý pracuje ako osobný strážca a dôverník mladého Brucea Wayna. Prvá sezóna série sa vysielala na Epixe v júli 2019 a získala väčšinou pozitívne recenzie. Teraz sa pripravuje 2. sezóna Pennyworth a tu je všetko, čo potrebujete vedieť o hereckom obsadení, zápletke a všetkých ďalších detailoch.

Pennyworth Season 2 je britský televízny seriál založený na postave DC Comics Alfreda Pennywortha. Séria, ktorú vyvinuli Bruno Heller a Danny Cannon, rozpráva príbeh Alfreda Pennywortha, bývalého britského vojaka SAS, ktorý pracuje ako šéf bezpečnosti pre Brucea Wayna a jeho rodinu. Prvá sezóna série sa vysielala na Epixe v júli 2019 a druhá sezóna by sa mala vysielať v lete 2021. V druhej sezóne účinkujú Jack Bannon, Ben Aldridge, Ryan Fletcher, Hainsley Lloyd Bennett, Dorothy Atkinson, Paloma Faith, Jason Flemyng, Polly Walker a Emma Paetz. Dej druhej sezóny sa zameria na udalosti, ktoré zmenia Alfredov život a urobia z neho muža, akým je dnes. Ďalšie podrobnosti o Pennyworth sezóne 2 budú oznámené čoskoro. Ak sa chcete dozvedieť viac o premiérach najnovších seriálov, navštívte Premiéra ncis 2021 a Obsadenie sezóny amerických gazdiniek .Denná výskumná činnosť

Obsah

 • Obsadenie 2. sezóny Pennyworth
 • Príbeh 2. sezóny Pennyworth
 • Dátum vydania 2 sezóny Pennyworth
 • Trailer na Pennyworth Staffel 2
 • Často kladené otázky o Pennyworth Staffel 2

Obsadenie 2. sezóny Pennyworth

Druhá séria Pennyworth bude obsadená s rovnakým obsadením ako prvá séria. Jack Bannon hrá Alfreda Pennywortha, Ben Aldridge hrá Thomasa Wayna, Ryan Fletcher hrá Dave Boy, Hainsley Lloyd Bennett hrá Bazzu, Dorothy Atkinson hrá Peggy Sykes, Paloma Faith hrá Bet Sykes, Jason Flemyng hrá Lord Harwood, Emma Paetz hrá Martha Kane a Polly Walker. hrá Peggy Sykes.

Obsadenie Pennyworth 2 sezóny, možný dej a všetky ostatné detaily

Príbeh 2. sezóny Pennyworth

Dej sezóny 2 Pennyworth sa zameria na vzťah medzi Alfredom a Thomasom Waynom. Alfred sa pokúsi pomôcť Thomasovi zachrániť jeho rodinu a zároveň sa bude snažiť chrániť svoju vlastnú rodinu. Do príbehu sa predstaví aj niekoľko nových postáv, vrátane nového záporáka známeho ako 'The Raven'. K dispozícii bude aj niekoľko nových príbehových oblúkov, ktoré sa zamerajú na vzťah Alfreda a Marthy Kaneových.Dátum vydania 2 sezóny Pennyworth

Dátum vydania 2. sezóny Pennyworth zatiaľ nie je známy. Prvá sezóna bola odvysielaná v júli 2019, no zatiaľ nie je známe, kedy sa bude vysielať druhá sezóna. Očakáva sa, že druhá sezóna sa bude vysielať v lete 2021.

Trailer na Pennyworth Staffel 2

Trailer na druhú sezónu Pennyworth ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

Často kladené otázky o Pennyworth Staffel 2

 • Kto hrá Alfreda Pennywortha v 2. sezóne Pennyworth?
  Jack Bannon hrá Alfreda Pennywortha v 2. sezóne Pennyworth.
 • Kedy sa bude vysielať 2. séria Pennyworth?
  Dátum vydania 2. sezóny Pennyworth zatiaľ nie je známy. Očakáva sa, že druhá sezóna sa bude vysielať v lete 2021.
 • Kto je darebák v 2. sezóne Pennyworth?
  Zloduch v Pennyworth sezóne 2 je známy ako 'The Raven'.

Obsadenie Pennyworth Staffel 2

názov úlohu
Jack Bannon Alfred Pennyworth
Ben Aldridge Thomas Wayne
Ryan Fletcher Dave Boy
Hainsley Lloyd Bennett Crazy
Dorothy Atkinson Peggy Sykes
Paloma Faith Bet Sykes
Jason Flemyng Lord Harwood
Emma Paetzová Martha Kaneová
Polly Walkerová Peggy Sykes

Očakáva sa, že druhá sezóna Pennyworth sa bude vysielať v lete 2021. Dovtedy sa môžete tešiť na prvú sezónu vysielanú na Epixe. Budeme vás informovať hneď, ako budú nejaké novinky o druhej sezóne. Dovtedy sa môžete dozvedieť viac o hereckom obsadení, zápletke a všetkých ďalších detailoch prvej sezóny pri kontrole tu a tu skontrolovať.Dúfame, že tento článok o hereckom obsadení, zápletke a všetkých ďalších detailoch Pennyworth sezóny 2 bol pre vás užitočný. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.