Pennyworth sezóna 3: Všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Pennyworth je britský televízny seriál založený na postave DC Comics Alfreda Pennywortha. Séria, ktorú vyvinuli Bruno Heller a Danny Cannon, rozpráva príbeh Alfreda Pennywortha, bývalého britského vojaka SAS, ktorý pracuje ako osobný strážca a dôverník mladého Brucea Wayna. Prvé dve sezóny série sa vysielali na Epixe a očakáva sa, že tretia sezóna bude odvysielaná v lete 2021. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o zápletke, obsadení a ďalších.

Tretia sezóna Pennyworth je jednou z najočakávanejších nových sérií roka. Séria rozpráva príbeh Alfreda Pennywortha, legendárneho komorníka Brucea Wayna, a jeho úlohy agenta britskej tajnej služby. Prvé dve sezóny zožali obrovský úspech a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o Alfredových dobrodružstvách dozvedia viac. Girlfriend Now Tylera Hoechlina a nová epizóda s rozbitým domom sú niektoré z vrcholov, ktoré môžu fanúšikovia očakávať v tretej sezóne.Pennyworth Staffel 3

Obsah

 • Zápletka
 • povolanie
 • Trailer
 • dátum vydania
 • FAQ

Zápletka

Príbeh Pennywortha sa točí okolo Alfreda Pennywortha, bývalého britského vojaka SAS, ktorý pracuje ako osobný strážca a dôverník mladého Brucea Wayna. Séria, ktorá sa odohráva v Londýne 60. rokov minulého storočia, rozpráva príbeh Alfredových dobrodružstiev ako bezpečnostného dodávateľa. Dej tretej sezóny sa zameria na Alfredov vzťah s Bruceom Waynom, keď sa pokúša založiť vlastnú bezpečnostnú spoločnosť. Pribudnú aj nejaké nové postavy, vrátane nového záporáka, ktorý sa snaží sabotovať Alfredove plány.

Pennyworth Staffel 3

povolanie

Herecké obsadenie 3. sezóny Pennyworth vedie Jack Bannon ako Alfred Pennyworth. K nemu sa pripájajú Ben Aldridge ako Thomas Wayne, Paloma Faith ako Bet Sykes, Ryan Fletcher ako Dave Boy, Hainsley Lloyd Bennett ako Bazza a Dorothy Atkinson ako Peggy Sykes. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, vrátane nového záporáka, ktorého hrá James Purefoy.Trailer

Prvý trailer pre Pennyworth Season 3 bol vydaný 8. apríla 2021. Trailer ukazuje, ako sa Alfred vydáva na nové dobrodružstvo, keď sa snaží vybudovať vlastnú bezpečnostnú spoločnosť. Trailer tiež predstavuje niektoré nové postavy, vrátane nového záporáka, ktorý sa snaží sabotovať Alfredove plány.

dátum vydania

Očakáva sa, že 3. sezóna Pennyworth sa bude vysielať na Epixe v lete 2021. Presný dátum ešte nebol oznámený.

FAQ

 • Kedy sa bude vysielať 3. séria Pennyworth?
  Očakáva sa, že 3. sezóna Pennyworth sa bude vysielať na Epixe v lete 2021. Presný dátum ešte nebol oznámený.
 • Kto hrá Alfreda Pennywortha v tretej sezóne?
  Alfreda Pennywortha hrá v 3. sezóne Jack Bannon.
 • Kto je nový zloduch v tretej sezóne?
  Nového záporáka v sezóne 3 hrá James Purefoy.

Záver

Očakáva sa, že 3. sezóna Pennyworth sa bude vysielať na Epixe v lete 2021. Dej tretej sezóny sa zameria na Alfredov vzťah s Bruceom Waynom, keď sa pokúša založiť vlastnú bezpečnostnú spoločnosť. Obsadenie 3. sezóny vedie Jack Bannon ako Alfred Pennyworth a predstaví aj množstvo nových postáv vrátane nového záporáka, ktorého hrá James Purefoy. Ak sa chcete dozvedieť viac o seriáli, pozrite si Trailer pri alebo čítaní viac o seriáli na oficiálnej stránke.