Pokémon Ultimate Journeys: The Series Part 2 – Dátum vydania, postavy a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Pokémon Ultimate Journeys: The Series Part 2 je nová anime séria založená na populárnej sérii Pokémon. Séria je produkovaná OLM, Inc. a je publikovaná The Pokémon Company International. Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať v Japonsku na jar 2021. V tomto článku sa dozviete viac o novej sérii vrátane dátumu vydania, postáv, zápletky a ďalších.Pokemon Ultimate Journeys: Die Series Teil 2

Dátum publikácie

Pokémon Ultimate Journeys: The Series Part 2 je naplánované na vysielanie v Japonsku na jar 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy bude séria vysielaná v ďalších krajinách. Očakáva sa, že séria sa bude vysielať aj v iných krajinách, no zatiaľ nie je známe kedy.

Pokémon Ultimate Journeys: The Series Part 2 je pokračovaním populárnej anime série, ktorá sa zameriava na dobrodružstvá Asha Ketchuma a jeho priateľov. Očakáva sa, že séria vyjde v lete 2021. Očakáva sa, že séria bude obsahovať nové postavy, nové dobrodružstvá a nové druhy Pokémonov. Fanúšikovia sa môžu po vydaní seriálu tešiť na vzrušujúce momenty. Tešíme sa na vydanie Pokémon Ultimate Journeys: The Series Part 2!

Ak sa chcete dozvedieť viac o dátumoch vydania iných populárnych anime seriálov, navštívte našu stránku Matka! dátum vydania a Dátum vydania Berserker Chapter 352 .Pokemon Ultimate Journeys: Die Series Teil 2

postavy

Séria bude obsahovať niektoré známe postavy z franšízy Pokémon. Niektoré zo známych postáv sú Ash Ketchum, Pikachu, Misty, Brock, Professor Oak a mnoho ďalších. Objavia sa aj nové postavy, ktoré ešte nie sú známe.

Pokemon Ultimate Journeys: Die Series Teil 2

Zápletka

Dej série sa zameria na Asha Ketchuma a jeho priateľov, ktorí sa vydajú na cestu svetom Pokémonov. Zažijete nové dobrodružstvá a získate nových priateľov. Objavíte aj nových Pokémonov a naučíte sa nové zručnosti. Objavia sa aj nové postavy, ktoré ešte nie sú známe.

Nové funkcie

Séria bude obsahovať niektoré nové funkcie, ktoré ešte nie sú známe. Očakáva sa, že séria bude obsahovať niektoré nové druhy Pokémonov, ktoré ešte nie sú známe. Očakáva sa tiež, že séria bude obsahovať nové zručnosti a nové techniky, ktoré ešte neboli odhalené.zverejnenie

Zatiaľ nie je známe, kedy bude séria vydaná v iných krajinách. Očakáva sa, že séria sa bude vysielať aj v iných krajinách, no zatiaľ nie je známe kedy. Očakáva sa, že séria vyjde aj na DVD a Blu-ray, no zatiaľ nie je známe kedy.

Záver

Pokémon Ultimate Journeys: The Series Part 2 je nová anime séria založená na populárnej sérii Pokémon. Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať v Japonsku na jar 2021. V tomto článku sme hovorili o novej sérii vrátane dátumu vydania, postáv, zápletky a ďalších. Dúfame, že ste sa o novej sérii dozvedeli viac.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať Pokémon Ultimate Journeys: The Series Part 2? Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať v Japonsku na jar 2021.
  • Kto produkuje seriál? Séria je produkovaná OLM, Inc. a je publikovaná The Pokémon Company International.
  • Bude sa seriál vysielať aj v iných krajinách? Očakáva sa, že séria sa bude vysielať aj v iných krajinách, no zatiaľ nie je známe kedy.
  • Bude séria vydaná na DVD a Blu-ray? Očakáva sa, že séria vyjde aj na DVD a Blu-ray, no zatiaľ nie je známe kedy.

postavy a ich úlohy

názov úlohu
Ash Ketchum Hlavná postava
Pikachu Ashov verný spoločník
Misty Ashova priateľka
Brock Ashov priateľ a mentor
Profesor Oak Ashs Mentor

Séria bude obsahovať aj niektoré nové postavy, ktoré ešte nie sú známe. Očakáva sa, že séria bude obsahovať niektoré nové druhy Pokémonov, ktoré ešte nie sú známe. Očakáva sa tiež, že séria bude obsahovať nové zručnosti a nové techniky, ktoré ešte neboli odhalené.Diplom

Pokémon Ultimate Journeys: The Series Part 2 je nová anime séria založená na populárnej sérii Pokémon. Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať v Japonsku na jar 2021. V tomto článku sme hovorili o novej sérii vrátane dátumu vydania, postáv, zápletky a ďalších. Dúfame, že ste sa o novej sérii dozvedeli viac. Viac informácií o sérii nájdete na Pokémon.com a OLM.co.jp .