Trblietavé zlaté minišaty Pooja Hegde na narodeninovej párty Karan Johar

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Pooja Hegde bol pohľad na narodeninovú oslavu Karan Johar, keď sa objavila v trblietavých zlatých minišatách. Jej outfit bol pútavý a mala neskutočnú charizmu. Zistite viac o jej outfite a oslave.

Pooja Hegde mala na narodeninovej párty Karan Johar trblietavé zlaté minišaty a vyzerala úplne úchvatne! Na sebe mala šaty bez ramienok ozdobené zlatým opaskom a zlatým šálom. Jej vzhľad bol dotvorený párom zlatých náušníc a zlatým náramkom. Vyzerala úplne úchvatne a všetkým sa jej pohľad páčil. Dátum vydania môjho falošného priateľa a sexy joey könig boli niektorí z hostí, ktorí sa zúčastnili a boli nadšení Poojovým vzhľadom.Puja Hegde

Oblečenie Pooja Hegdes

Pooja Hegde sa objavila v trblietavých zlatých minišatách spárovaných s čiernym opaskom a čiernou kabelkou. Na sebe mala čierne lodičky a čierne náušnice. Jej make-up bol jednoduchý a prirodzený, no mala neskutočnú charizmu. Vyzerala jednoducho úchvatne.

Puja Hegde

Narodeninová oslava Karana Johara

Narodeninová oslava Karana Johara bola veľkou udalosťou. Prítomných bolo mnoho celebrít vrátane Pooja Hegde. Oslava bola veľmi očarujúca a nechýbalo veľa chutného jedla a pitia. Hostí zabávala aj živá kapela. Bola to veľmi pekná oslava a všetci hostia sa výborne zabávali.Dojem Pooja Hegdeho

Pooja Hegde urobila nezabudnuteľný dojem na narodeninovej párty Karana Johara. Vyzerala jednoducho úchvatne a jej outfit bol doslova krkolomný. Mala neskutočnú charizmu a všetci hostia z nej boli nadšení. Bol to pohľad, keď sa objavila vo svojich trblietavých zlatých minišatách.

Záver

Pooja Hegde bol pohľad na narodeninovú oslavu Karan Johar, keď sa objavila v trblietavých zlatých minišatách. Jej outfit bol pútavý a mala neskutočnú charizmu. Oslava bola veľmi očarujúca a nechýbalo veľa chutného jedla a pitia. Bol to pohľad, keď sa objavila vo svojich trblietavých zlatých minišatách.

FAQ

  • Kto bol prítomný na narodeninovej oslave Karana Johara?
    Prítomných bolo mnoho celebrít vrátane Pooja Hegde.
  • Čo si obliekla Pooja Hegde na narodeninovú oslavu Karan Johar?
    Pooja Hegde mala na sebe trblietavé zlaté minišaty spojené s čiernym opaskom a čiernou kabelkou.
  • Aká bola nálada na narodeninovej oslave Karana Johara?
    Atmosféra bola veľmi dobrá a všetci hostia sa výborne bavili.

Tabuľka

názov Oblečenie
Pooja Hegde Zlaté trblietavé mini šaty

Bol to pohľad, keď sa Pooja Hegde objavila na narodeninovej párty Karan Johar vo svojich trblietavých zlatých minišatách. Jej outfit bol pútavý a mala neskutočnú charizmu. Oslava bola veľmi očarujúca a nechýbalo veľa chutného jedla a pitia. Bol to nezabudnuteľný večer a všetci hostia sa výborne bavili. Pre viac informácií o oblečení Pooja Hegde a narodeninovej oslave navštívte Bollywoodský život a india.com .