Christina Milian predvádza svoje bábätko v zlatých bikinách

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Christina Milian predviedla svoju obnaženú detskú hrčku v malých zlatých bikinách. Vzhľad bol zdieľaný na Instagrame a ohromil mnohých fanúšikov. Zistite viac o jej vzhľade a tehotenstve.Christina Milianová

Christina Milians Pozrite sa

Christina Milian mala na sebe drobné zlaté bikiny, ktoré zvýrazňovali jej detský hrbolček. Bikiny pozostávali z topu s hlbokým výstrihom do V a úzkych nohavičiek. Na sebe mala pár zlatých náušníc a pár zlatých sandálov. Jej vzhľad chválili jej fanúšikovia a dočkala sa mnohých komentárov.

Christina Milian predvádza svoje bábätko v zlatých bikinách a fanúšikovia sú nadšení! Speváčka a herečka sa podelila o fotku v zlatých bikinách, na ktorej s fanúšikmi predvádza svoj detský hrbolček. Fanúšikovia sú nadšení a tešia sa na nové bábätko. Počas čakania na nové dieťa sa fanúšikovia môžu tešiť na nové sezóny American Crime Staffel 3 a ign Loki epizóda 4 buď šťastný.

Christina Milianová

Tehotenstvo Christiny Milian

Christina Milian je v štvrtom mesiaci tehotenstva. Svoje tehotenstvo oznámila v apríli a odvtedy zdieľala množstvo fotiek seba a svojho bábätka. Podelila sa aj o niekoľko fotiek seba a svojho partnera, rappera Matta Pokoru, na ktorých je vidieť radosť z tehotenstva.Rodina Christiny Milians

Christina Milian už má s bývalým manželom The-Dream dcéru Violet. S bývalým priateľom M. Pokorom má aj syna Isaiaha. So svojím bývalým priateľom Lil Wayne má tiež syna Christiana. S bývalým priateľom Nickom Cannonom má aj dcéru Madison.

Kariéra Christiny Milian

Christina Milian je americká speváčka, herečka a skladateľka. Vydala niekoľko albumov a je známa svojimi hitmi ako 'Dip It Low' a 'AM to PM'. Hrala aj v niekoľkých filmoch vrátane „Love Don't Cost a Thing“ a „Be Cool“. Je tiež modelkou a pracovala pre viacero módnych značiek ako Guess či Victoria's Secret.

Budúcnosť Christiny Milian

Christina Milian oznámila, že sa po narodení bábätka vráti k práci na svojej hudobnej kariére. Zároveň oznámila, že vydá nový album. Oznámila tiež, že v budúcnosti bude robiť viac filmov. Oznámila tiež, že bude robiť viac modelingových prác.Záver

Christina Milian predviedla svoju obnaženú detskú hrčku v malých zlatých bikinách. Výzor jej fanúšikovia chválili a dočkala sa mnohých komentárov. Je v štvrtom mesiaci tehotenstva a už má dcéru a troch synov. Je to americká speváčka, herečka a skladateľka a oznámila, že po narodení dieťaťa sa vráti k práci na svojej hudobnej kariére.

FAQ

 • Koľko detí má Christina Milian?
  Christina Milian má dcéru a troch synov.
 • Čo si obliekla Christina Milian?
  Christina Milian mala na sebe drobné zlaté bikiny, ktoré zvýrazňovali jej detský hrbolček.
 • Kedy Christina Milian oznámila svoje tehotenstvo?
  Christina Milian oznámila svoje tehotenstvo v apríli.
 • Aké sú plány Christiny Milian do budúcnosti?
  Christina Milian oznámila, že po narodení dieťaťa sa vráti k práci na svojej hudobnej kariére, vydá nový album, bude robiť viac filmov a robiť viac modelingových prác.

Tabuľka

názov Alter Vzťah
fialový 7 Dcéra Christiny Milian a The-Dream
Izaiáš 3 Syn Christiny Milian a M. Pokoru
Christian jedenásť Syn Christiny Milian a Lil Wayne
Madison 5 Dcéra Christiny Milian a Nicka Cannona

Christina Milian predviedla svoju obnaženú detskú hrčku v malých zlatých bikinách. Výzor jej fanúšikovia chválili a dočkala sa mnohých komentárov. Je v štvrtom mesiaci tehotenstva a už má dcéru a troch synov. Je to americká speváčka, herečka a skladateľka a oznámila, že po narodení dieťaťa sa vráti k práci na svojej hudobnej kariére. Svojím výzorom a tehotenstvom ohromila mnohých fanúšikov a určite bude mať úspech aj v budúcnosti.