Press Your Luck Season 4: Dátum vydania, čas a ďalšie informácie o Elizabeth Banks Show

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nová séria Press Your Luck, show Elizabeth Banks, sa čoskoro vysiela na ABC. V tomto článku sa dozviete o dátume vydania, čase a ďalších informáciách o novej sezóne. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!Stlačte svoje šťastie sezóna 4

Bol ist Press Your Luck?

Press Your Luck je americká herná šou produkovaná Elizabeth Banks. Relácia sa pôvodne vysielala na ABC v rokoch 1983 až 1986 a bola obnovená v roku 2019. Show vyžaduje, aby hráči odpovedali na rôzne otázky a potom sa pokúsili vyhrať čo najviac cien úderom na hraciu dosku známu ako „Big Board“.

Press Your Luck Season 4 produkuje Elizabeth Banks a je jednou z najočakávanejších show roka. Show by sa mala vysielať na ABC v lete 2021. Čas ani presný dátum vydania zatiaľ neboli oznámené. V šou sa predstavia niektoré z najlepších celebrít v oblasti zábavy, ktoré budú súťažiť o ceny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú show. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných predstaveniach, pozrite si naše články o sezóna detskej horúčky 2 a Kráľovná juhu Besetzung .

Stlačte svoje šťastie sezóna 4

Kedy je nová sezóna Press Your Luck?

Nová sezóna Press Your Luck bude mať premiéru dňa Utorok 15. júna 2021 vysielané na ABC. Šou skončila 20 Uhr EST odvysielaný. Relácia sa vysiela každý utorok o hod 20 Uhr EST odvysielaný.Kto je hostiteľom predstavenia?

Hostiteľkou relácie je Elizabeth Banks. Banks je americká herečka, producentka a režisérka známa úlohami vo filmoch ako The Hunger Games, Pitch Perfect a The 40-Year-Old Virgin.

Kto sú hráči?

Hráčmi šou sú traja rôzni súťažiaci, ktorí sa navzájom vyzývajú, aby vyhrali čo najviac cien. Hráči musia odpovedať na rôzne otázky a potom sa pokúsiť vyhrať čo najviac cien úderom na hraciu dosku známu ako 'Big Board'.

aké sú ceny

Ceny, ktoré možno v šou vyhrať, sú peniaze, autá, výlety a iné darčeky. Hráči môžu tiež vyhrať šancu na 'Big Spin', kde môžu vyhrať veľkú sumu peňazí.Aké sú pravidlá predstavenia?

Pravidlá predstavenia sú jednoduché. Hráči musia odpovedať na rôzne otázky a potom sa pokúsiť vyhrať čo najviac cien úderom na hraciu dosku známu ako 'Big Board'. Ak hráč stlačí políčko obsahujúce „Whammy“, stratí všetky svoje ceny. Ak hráč prehrá všetky svoje ceny, je vyradený z hry.

Záver

Nová séria Press Your Luck, show Elizabeth Banks, sa čoskoro vysiela na ABC. V tomto článku sme sa dozvedeli viac o dátume vydania, čase a ďalších informáciách o novej sezóne. Dúfame, že už teraz viete o šou viac a môžete sa tešiť na novú sezónu!

FAQ

 • Kedy je nová sezóna Press Your Luck?
  Nová sezóna Press Your Luck sa bude vysielať v utorok 15. júna 2021 na ABC.
 • Kto je hostiteľom predstavenia?
  Hostiteľkou relácie je Elizabeth Banks.
 • Kto sú hráči?
  Hráčmi šou sú traja rôzni súťažiaci.
 • aké sú ceny
  Ceny, ktoré možno v šou vyhrať, sú peniaze, autá, výlety a iné darčeky.
 • Aké sú pravidlá predstavenia?
  Hráči musia odpovedať na rôzne otázky a potom sa pokúsiť vyhrať čo najviac cien úderom na hraciu dosku známu ako 'Big Board'. Ak hráč stlačí políčko obsahujúce „Whammy“, stratí všetky svoje ceny.

Ceny 4. sezóny

cena Hodnota
Peniaze 1 000 – 10 000 USD
autá 20 000 – 30 000 USD
Cestovanie 10 000 – 20 000 USD
Darčeky 500 – 1 000 USD
Big Spin 50 000 dolárov

Dúfame, že už teraz viete o šou viac a môžete sa tešiť na novú sezónu!