Súkromné ​​oči 5. sezóna: Natáčanie začína s novými hviezdami

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kanadský kriminálny seriál Súkromné ​​oči ide do piatej sezóny. Nová sezóna predstaví niekoľko nových hviezd, ktoré poženú príbeh vpred. Zistite viac o nových hviezdach, začiatku natáčania a zápletke novej sezóny.Súkromné ​​oči 5. sezóna

Nové hviezdy

Nová sezóna privíta niekoľko nových hviezd. Najznámejšou novou akvizíciou je Lauren Holly , as Angela Hensonová sa uvidí. Tá sa predstaví v úlohe bývalej manželky hlavného hrdinu Angus hrať. Ďalšími novými prírastkami sú Karen Robinsonová , Christian Brown a Karen LeBlanc .

5. sezóna Private Eyes sa začala a na palube sú nové hviezdy! Nová sezóna bude obsahovať niekoľko vzrušujúcich nových príbehov a postáv. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových tvárí. Ak sa chcete o novej sezóne dozvedieť viac, navštívte oficiálnu stránku. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších zaujímavých seriáloch, pozrite sa Bunny girl senpai sezóna 2 na alebo si prečítajte viac o Starostlivosť o pleť Jessica Alba .

Súkromné ​​oči 5. sezóna

začiatok streľby

Začiatok natáčania novej sezóny je naplánovaný na 15. apríla 2021. Natáčanie bude prebiehať v Toronte. Natáčanie by malo pokračovať do 15. júla 2021.Zápletka

Nová sezóna sa zameria na vzťah medzi Angus a jeho bývalá manželka Angela zameranie. Obaja budú spolupracovať na riešení prípadu. Objavia sa aj nové prípady Angus a jeho tím musí vyriešiť.

Sledujte

Nová séria bude mať celkovo desať epizód. Prvá epizóda sa bude vysielať 15. augusta 2021. Posledná epizóda sa bude vysielať 17. októbra 2021.

charizma

Nová sezóna sa bude vysielať na kanadských kanáloch Globálna televízia odvysielaný. Plánuje sa aj vysielanie novej sezóny na americkom kanáli Televízia ION vyžarovaťZáver

Nová sezóna Súkromné ​​oči privíta nejaké nové hviezdy a vzťah medzi Angus a jeho bývalá manželka Angela zvýrazniť. Natáčanie sa má začať 15. apríla 2021 a prvá epizóda by sa mala odvysielať 15. augusta 2021.

FAQ

  • Kedy sa začína natáčanie novej sezóny? Začiatok natáčania novej sezóny je naplánovaný na 15. apríla 2021.
  • Kedy sa bude vysielať prvá epizóda? Prvá epizóda sa bude vysielať 15. augusta 2021.
  • Kto sú nové hviezdy? Nová sezóna privíta niekoľko nových hviezd, napr Lauren Holly , Karen Robinsonová , Christian Brown a Karen LeBlanc .
  • Kde sa bude vysielať nová sezóna? Nová sezóna sa bude vysielať na kanadských kanáloch Globálna televízia a americký vysielateľ Televízia ION odvysielaný.

Tabuľka

séria začiatok streľby charizma
5 15. apríla 2021 15. august 2021

Viac informácií o novej sezóne Súkromné ​​oči pozri ďalej Globálna televízia a Televízia ION .