Márnotratný syn Sezóna 2: Dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Americký kriminálny seriál Márnotratný syn mala premiéru v septembri 2019 a odvtedy zaznamenala obrovský úspech. Séria je o Malcolmovi Brightovi, forenznom profilistovi, ktorý sa snaží pochopiť jeho spojenie s jeho známym otcom sériového vraha. Prvá sezóna sa skončila dramatickým cliffhangerom, ktorý nechal fanúšikov premýšľať, čo bude ďalej. Tu sa dozviete viac o dátume vydania, obsadení a zápletke druhej sezóny Márnotratný syn .

Očakáva sa, že sezóna 2 márnotratného syna bude mať premiéru na stanici Fox na jar 2021. V 2. sezóne sa predstavia Michael Sheen, Tom Payne, Bellamy Young, Lou Diamond Phillips, Halston Sage, Aurora Perrineau, Frank Harts, Keiko Agena a Sean Pertwee. Dej druhej sezóny sa zameria na vzťah medzi Malcolmom Brightom a jeho otcom Martinom Whitlym. Dozvieme sa viac aj o minulosti Martinovej rodiny. Ak sa chcete dozvedieť viac o 2. sezóne márnotratného syna, navštívte Postavy televíznej show sezóny 2 a Vianočná udalosť Borderlands 3 2021 .Márnotratný syn sezóna 2

Dátum publikácie

Druhá sezóna Márnotratný syn bude mať premiéru na stanici Fox 11. januára 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá sa zameria na vzťah medzi Malcolmom a jeho otcom.

Márnotratný syn sezóna 2

povolanie

Obsadenie druhej sezóny Márnotratný syn bude pozostávať z týchto hercov: Tom Payne ako Malcolm Bright, Michael Sheen ako Dr. Martin Whitly, Bellamy Young ako Jessica Whitly, Lou Diamond Phillips ako Gil Arroyo, Halston Sage ako Ainsley Whitly, Aurora Perrineau ako Dani Powell, Frank Harts ako JT Tarmel, Keiko Agena ako Dr. Edrisa Tanaka a Sean Pertwee ako detektív Malcolm Bright.Zápletka

Druhá sezóna Márnotratný syn sa zameria na vzťah medzi Malcolmom a jeho otcom. Malcolm sa pokúsi pochopiť jeho spojenie s otcom a zároveň sa pokúsi nájsť svoju vlastnú identitu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, keď sa Malcolm snaží pochopiť svoju minulosť a formovať svoju budúcnosť.

Ostatné detaily

Druhá sezóna Márnotratný syn predstaví aj niekoľko nových postáv, vrátane nového sériového vraha, ktorý vyzve Malcolma a jeho tím. Pribudnú aj nové záhady, ktoré fanúšikov nechajú hádať.

Záver

Druhá sezóna Márnotratný syn bude mať premiéru na stanici Fox 11. januára 2021. Herecké obsadenie budú tvoriť Tom Payne, Michael Sheen, Bellamy Young, Lou Diamond Phillips, Halston Sage, Aurora Perrineau, Frank Harts, Keiko Agena a Sean Pertwee. Dej sa zameria na vzťah medzi Malcolmom a jeho otcom, keď sa Malcolm snaží pochopiť svoju minulosť a formovať svoju budúcnosť.FAQ

  • Otázka: Kedy bude mať 2. séria márnotratného syna premiéru?
    A: Sezóna 2 márnotratného syna bude mať premiéru na stanici Fox 11. januára 2021.
  • Otázka: Kto bude hrať v 2. sezóne márnotratného syna?
    A: V 2. sezóne márnotratného syna sa predstavia Tom Payne, Michael Sheen, Bellamy Young, Lou Diamond Phillips, Halston Sage, Aurora Perrineau, Frank Harts, Keiko Agena a Sean Pertwee.
  • Otázka: O čom bude 2. séria márnotratného syna?
    A: Dej sa zameria na vzťah medzi Malcolmom a jeho otcom, keď sa Malcolm snaží pochopiť svoju minulosť a formovať svoju budúcnosť.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 september 2019
sezóna 2 11. januára 2021

Viac informácií o druhej sezóne Márnotratný syn pozri ďalej Fox.com a IMDb .