Purple Hearts: Najnovšie informácie o milostnom príbehu Netflix

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Netflix má nový milostný príbeh s názvom Fialové srdcia oznámil. Romantická komédia rozpráva príbeh mladého páru, ktorý sa do seba zamiluje uprostred vojny. Tu nájdete najnovšie informácie o Fialové srdcia . nedefinovanéfialové srdiečka

Zápletka

Zápletka o Fialové srdcia sa točí okolo mladého páru, ktorý tvoria vojak Jack a zdravotná sestra Sarah. Uprostred vojny sa zamilujú a musia čeliť nebezpečenstvu vojny a konvenciám spoločnosti. Kým sa snažia udržať svoju lásku nažive, musia prekonať aj vlastný strach a pochybnosti.

fialové srdiečka

herec

Hlavné úlohy v Fialové srdcia sú od hercov Keean Johnson a Haley Lu Richardson hrali. Johnson je známy úlohami vo filmoch ako napr Alita: Bojový anjel a V polovici cesty , pričom Richardson za úlohy vo filmoch ako napr Päť stôp od seba a Hrana sedemnástich je známe.

dátumy vydania

Fialové srdcia vyjde na Netflixe 28. augusta 2020. Film bude dostupný vo viac ako 190 krajinách.riaditeľ

Film bude z Ace Norton inscenované. Norton je známy svojou prácou na hudobných videách pre umelcov ako napr Kráľova vlna , Zabijaci a Hnedá 5 .

výrobcov

Film bude z Toby Halbrooks a James M. Johnston vyrobené. Halbrooks je známy svojou prácou na filmoch ako napr Kostrové dvojičky a Veľký chorý , pričom Johnston za prácu na filmoch ako napr Chyba v našich hviezdach a Papierové mestá je známe.

Záver

Nový milostný príbeh Netflixu Fialové srdcia sľubuje emocionálnu a vzrušujúcu cestu uprostred vojny. S pôsobivým hereckým obsadením a talentovaným režisérom a producentom film sľubuje nezabudnuteľný zážitok. Fialové srdcia vyjde na Netflixe 28. augusta 2020.FAQ

  • Otázka: Kto hrá vo filme Purpurové srdcia?
    A: Hlavné úlohy vo filme Purpurové srdcia stvárňujú herci Keean Johnson a Haley Lu Richardson.
  • Otázka: Kto režíruje Purpurové srdcia?
    A: Film režíruje Ace Norton.
  • Otázka: Kedy vyjde Purple Hearts?
    A: Purple Hearts vyjde na Netflixe 28. augusta 2020.

dátumy vydania

Pôda dátum vydania
jeleň 28. augusta 2020
Máš 28. augusta 2020
Veľká Británia 28. augusta 2020
Austrália 28. augusta 2020
Nový Zéland 28. augusta 2020

Viac informácií o Fialové srdcia pozri ďalej Netflix a IMDb .