Pushpam Priya Choudhary - Wiki, Alter, Caste, Fakty a aktualizácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Pushpam Priya Choudhary je indická politička, ktorá v súčasnosti pôsobí ako prezidentka Janta Dal (United) v Biháre. Je jednou z mála žien, ktoré zohrávajú vedúcu úlohu v štátnej politike. Pushpam Priya Choudhary je jednou z najvýznamnejších političiek Biharu a viedla kampaň za práva žien a lepšie vzdelanie. V tomto článku sa dozviete viac o Pushpam Priya Choudhary vrátane jej veku, kasty, faktov a všetkých aktualizácií.pushpam_priya-search_neun

Obsah

  • Pushpam Priya Choudhary Wiki
  • Pushpam Priya Choudhary Alter
  • Kasta Pushpam Priya Choudhary
  • Pushpam Priya Choudhary Fakty a drobnosti
  • Aktualizácie Pushpam Priya Choudhary
  • F.A.Q.

Pushpam Priya Choudhary Wiki

Pushpam Priya Choudhary sa narodila 5. apríla 1988 v Patna, Bihar, India. Je političkou Janta Dal (United) a viedla kampaň za práva žien a lepšie vzdelanie. Vyštudovala inžinierstvo a študovala na Indickom technologickom inštitúte v Dillí. Má tiež magisterský titul z ekonómie na University of Cambridge v Anglicku.

Pushpam Priya Choudhary je indická herečka najznámejšia pre svoje úlohy vo filmoch „Soulmates Amc Season 2“. Spriaznené duše Amc Staffel 2 a „Paragon Kills Utopian“ paragon zabíja utopický je známe. Účinkovala aj v rôznych iných filmoch a televíznych seriáloch. Pushpam Priya Choudhary je veľmi talentovaná herečka, ktorá sa preslávila svojimi úspechmi v zábavnom priemysle. Zúčastnila sa aj rôznych hier a v Indii je veľmi vyhľadávanou herečkou.

Vystúpenie Pushpam Priya Choudhary:

Pushpam Priya Choudhary Alter

Pushpam Priya Choudhary má v roku 2020 32 rokov.pushpam_priya-search_neun

Kasta Pushpam Priya Choudhary

Pushpam Priya Choudhary je brahman.

Pushpam Priya Choudhary Fakty a drobnosti

Pushpam Priya Choudhary je jednou z mála žien, ktoré zohrávajú vedúcu úlohu v štátnej politike. Bojovala za práva žien a za lepšie vzdelanie. Spustila aj kampaň s názvom „Beti Bachao, Beti Padhao“ na podporu vzdelávania dievčat. Spustila aj kampaň s názvom „Swachh Bharat Abhiyan“ na podporu čistoty v Biháre.

Aktualizácie Pushpam Priya Choudhary

Pushpam Priya Choudhary nedávno spustila kampaň s názvom „Beti Bachao, Beti Padhao“ na podporu vzdelávania dievčat. Spustila aj kampaň s názvom „Swachh Bharat Abhiyan“ na podporu čistoty v Biháre. Spustila aj kampaň s názvom „Beti Bachao, Beti Padhao“ na podporu vzdelávania dievčat. Spustila aj kampaň s názvom „Swachh Bharat Abhiyan“ na podporu čistoty v Biháre.F.A.Q.

  • Koľko rokov má Pushpam Priya Choudhary? Pushpam Priya Choudhary má v roku 2020 32 rokov.
  • Aká je kasta Pushpam Priya Choudhary? Pushpam Priya Choudhary je brahman.
  • Aké sú najnovšie aktualizácie od Pushpam Priya Choudhary? Pushpam Priya Choudhary nedávno spustila kampaň s názvom „Beti Bachao, Beti Padhao“ na podporu vzdelávania dievčat. Spustila aj kampaň s názvom „Swachh Bharat Abhiyan“ na podporu čistoty v Biháre.

Záver

Pushpam Priya Choudhary je indická politička, ktorá v súčasnosti pôsobí ako prezidentka Janta Dal (United) v Biháre. Je jednou z mála žien, ktoré zohrávajú vedúcu úlohu v štátnej politike. Pushpam Priya Choudhary je jednou z najvýznamnejších političiek Biharu a viedla kampaň za práva žien a lepšie vzdelanie. V tomto článku sme sa dozvedeli viac o Pushpam Priya Choudhary vrátane jej veku, kasty, faktov a všetkých aktualizácií.

Pre viac informácií o Pushpam Priya Choudhary navštívte India dnes , Hinduistika a NDTV .

Tabuľka

názov Alter Hodiť
Pushpam Priya Choudhary 32 rokov Brahmanin