P-Valley Sezóna 2: Dátumy vysielania, aktualizácie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

P-Valley Season 2 je tu a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. V tomto článku

P-Valley Season 2 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú nové epizódy a aktualizácie. Dátumy vysielania pre druhú sezónu ešte nie sú známe, ale očakáva sa, že budú čoskoro zverejnené. Počas čakania na nové epizódy sa môžeme tešiť aj na ďalšie série, ako napr Sezóna požieračov duší 2 a Čas vydania Lokiho epizódy 5 . Naďalej budeme čakať na najnovšie aktualizácie P-Valley Season 2 a dúfame, že budú čoskoro vydané.P-Valley Staffel 2

Dátumy vysielania pre P-Valley sezónu 2

P-Valley sezóna 2 sa bude vysielať 11. júla 2021 na Starz. Epizódy sa vysielajú každú nedeľu o 21:00. Prvá epizóda bude odvysielaná 11. júla a posledná epizóda 12. septembra.

P-Valley Staffel 2

Aktualizácie pre P-Valley sezónu 2

Existuje veľa aktualizácií pre P-Valley Season 2. Séria predstaví viac postáv vrátane niektorých nových postáv, ktoré posunú dej. Dozvie sa tiež viac o pozadí postáv, vrátane ich minulosti a budúcnosti. Dozvie sa tiež viac o zápletke vrátane udalostí, ktoré sa odohrajú v druhej sezóne.Postavy v P-Valley sezóne 2

V 2. sezóne P-Valley bude veľa nových postáv. Niektoré z nových postáv sú:

  • Mercedes (Shannon Thornton)
  • Strýko Clifford (Nicco Annan)
  • Gigi (Harriett D. Foy)
  • Miss Mississippi (Elarica Johnson)
  • Malá vražda (J. Alphonse Nicholson)

Dej P-Valley sezóny 2

Dej P-Valley sezóny 2 sa zameria na udalosti, ktoré sa odohrali v sezóne 1. Dozvie sa tiež viac o minulosti postáv, vrátane ich vzájomných prepojení. Dozvie sa tiež viac o budúcnosti postáv, vrátane ich plánov a cieľov.

Nové epizódy 2. sezóny P-Valley

V druhej sezóne P-Valley bude osem nových epizód. Epizódy sa vysielajú každú nedeľu o 21:00. Prvá epizóda bude odvysielaná 11. júla a posledná epizóda 12. septembra.Záver

P-Valley Season 2 bude obsahovať mnoho nových postáv, aktualizácií a epizód. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú druhú sezónu. Ak sa chcete dozvedieť viac o 2. sezóne P-Valley, navštívte Starz alebo IMDb .

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 2. sezóna P-Valley? P-Valley sezóna 2 sa bude vysielať 11. júla 2021 na Starz. Epizódy sa vysielajú každú nedeľu o 21:00.
  • Koľko epizód bude v 2. sezóne P-Valley? V druhej sezóne P-Valley bude osem nových epizód.
  • Kto sú nové postavy v 2. sezóne P-Valley? Niektoré z nových postáv sú: Mercedes (Shannon Thornton), strýko Clifford (Nicco Annan), Gigi (Harriett D. Foy), slečna Mississippi (Elarica Johnson) a Lil Murda (J. Alphonse Nicholson).

Dátumy vysielania pre P-Valley sezónu 2

Dôsledok Dátum
1 11. júla 2021
2 18. júla 2021
3 25. júla 2021
4 1. augusta 2021
5 8. august 2021
6 15. august 2021
7 22. augusta 2021
8 12. september 2021

P-Valley Season 2 bude obsahovať mnoho nových postáv, aktualizácií a epizód. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú druhú sezónu. Ak sa chcete dozvedieť viac o 2. sezóne P-Valley, navštívte Starz alebo IMDb .