P-Valley Sezóna 2: Informácie o obsadení a všetky ďalšie informácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna série P-údolie je tu a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o nových postavách, zápletke a podobne. V tomto článku získate všetky informácie o obsadení a ďalšie podrobnosti o druhej sezóne P-údolie .

P-Valley Season 2 je vzrušujúcim pokračovaním úspešnej prvej sezóny. Informácie o obsadení a všetky ďalšie informácie o druhej sezóne sú teraz k dispozícii. Nová sezóna bude obsahovať množstvo nových postáv a príbehov, ktoré potešia fanúšikov. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových tvárí. Ak sa chcete dozvedieť viac o nových sezónach, navštívte oficiálnu stránku P-Valley. Môžete tiež nájsť podobné relácie ako Snowpiercer-Tropen a Stlačte svoj šťastný hlas skontrolujte a dozviete sa viac o najnovšom vývoji.Dátum vydania 2 sezóny P-Valley

Obsah

 • Informácie o obsadení
 • Zápletka
 • Nové postavy
 • Záver
 • FAQ

Informácie o obsadení

Obsadenie druhej sezóny P-údolie je zmesou známych a nových tvárí. Hlavná herečka seriálu, Brandee Evansová , si zopakuje svoju rolu ako Mercedes byť viditeľný. sú tiež späť J. Alphonse Nicholson ak Strýko Clifford , Harriett D. Foy ak Slečna Mississippi , Skyler Joy ak Jesenná noc a Elarica Johnsonová ak Zub .

Zápletka

Druhá sezóna P-údolie sa zameria na históriu klubu Pynk zameranie. Nová sezóna bude príbehom o Mercedes a Strýko Clifford stále rozprávajú, keď sa snažia zachrániť klub pred bankrotom. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej dopredu.Nové postavy

V druhej sezóne sa predstavia niektoré nové postavy P-údolie sa uvidí. Toto zahŕňa Tyrone Marshall Brown ak Leroy , Shannon Thornton ak Sláva , Tyrin Turner ak T.T. , J.D. Evermore ak Šerif Mack a Terence Rosemore ak Dr Brown .

Záver

Druhá sezóna P-údolie sľubuje napínavý a zábavný príbeh. Herecké obsadenie je zmesou známych a nových tvárí, ktoré posunú dej dopredu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na obsadenie nových postáv a príbeh sústredený okolo klubu Pynk otočí.

FAQ

 • Kto je súčasťou 2. sezóny P-Valley?
  Obsadenie druhej sezóny P-údolie je zmesou známych a nových tvárí. Hlavná herečka seriálu, Brandee Evansová , si zopakuje svoju rolu ako Mercedes byť viditeľný. sú tiež späť J. Alphonse Nicholson ak Strýko Clifford , Harriett D. Foy ak Slečna Mississippi , Skyler Joy ak Jesenná noc a Elarica Johnsonová ak Zub . K dispozícii budú aj niektoré nové postavy vrátane Tyrone Marshall Brown ak Leroy , Shannon Thornton ak Sláva , Tyrin Turner ak T.T. , J.D. Evermore ak Šerif Mack a Terence Rosemore ak Dr Brown .
 • Aký je dej P-Valley sezóny 2?
  Druhá sezóna P-údolie sa zameria na históriu klubu Pynk zameranie. Nová sezóna bude príbehom o Mercedes a Strýko Clifford stále rozprávajú, keď sa snažia zachrániť klub pred bankrotom.

Tabuľka

názov úlohu
Brandee Evansová Mercedes
J. Alphonse Nicholson Strýko Clifford
Harriett D. Foy Slečna Mississippi
Skyler Joy Jesenná noc
Elarica Johnsonová Zub
Tyrone Marshall Brown Leroy
Shannon Thornton Sláva
Tyrin Turner T.T.
J.D. Evermore Šerif Mack
Terence Rosemore Dr Brown

Ak sa chcete dozvedieť viac o druhej sezóne P-údolie učiť sa, čítať tento článok od The Hollywood Reporter alebo tento článok od IndieWire .Dúfame, že teraz viete viac o obsadení a všetky ďalšie informácie o druhej sezóne seriálu P-údolie vedomosti. Príjemné sledovanie!