P-Valley Sezóna 2: Prvý pohľad na herecké obsadenie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna P-údolie je tu a fanúšikovia sú nadšení. Séria, založená na rovnomennom románe Katori Hall, rozpráva príbeh skupiny tanečníkov, ktorí žijú v delte Mississippi. Druhá sezóna sľubuje ešte viac drámy, intríg a náhľadov do sveta striptízov. Ale čo herci? Kto sú nové tváre a ako pridávajú do série? nedefinovanéP-Valley Staffel 2

Noví členovia obsadenia v 2. sezóne P-Valley

Druhá sezóna P-údolie víta niekoľko nových tvárí. Väčšinou ide o známych hercov, ktorí sa objavili v iných seriáloch a filmoch. Niektorí z nových členov obsadenia sú:

P-Valley Staffel 2
 • Nicco Annan ako strýko Clifford
 • Shannon Thornton ako Autumn Night
 • J. Alphonse Nicholson ako malá Murda
 • Tyrone Marshall Brown ako Andre Watkins
 • Elarica Johnson ako Diamond
 • J.D. Evermore ako šerif Mack

Ako nové obsadenie obohatí sériu?

Nové herecké obsadenie prináša seriálu veľa. Pomáhajú posunúť dej a rozvíjať postavy. Nicco Annan hrá strýka Clifforda, majiteľa Pynk. Je to charizmatický a starostlivý muž, ktorý podporuje tanečníkov. Shannon Thornton hrá Autumn Night, novú tanečnicu, ktorá sa snaží presadiť v pynku. J. Alphonse Nicholson hrá Lil Murda, rappera, ktorý sa snaží preniknúť do pynka. Tyrone Marshall Brown hrá Andreho Watkinsa, charizmatického obchodníka, ktorý sa snaží kúpiť Pynk. Elarica Johnson hrá Diamond, tanečnicu, ktorá sa snaží zmeniť svoj život. J.D. Evermore hrá šerifa Macka, skorumpovaného šerifa, ktorý sa snaží vypnúť Pynk.

P-Valley Staffel 2

Ako sa zápletka vyvíja

Druhá sezóna P-údolie sľubuje ešte viac drámy a intríg. Akcia sa bude točiť okolo tanečníkov, ktorí sa snažia získať oporu v pynku. Vyskytnú sa aj nejaké konflikty, ako napríklad bitka medzi strýkom Cliffordom a Andre Watkinsom o kontrolu nad Pynk. Nebudú chýbať ani pohľady do sveta striptízu, ako sú rôzne druhy tancov a rôzne typy zákazníkov. Nebudú chýbať ani pohľady do osobného života tanečníkov, ako sú ich vzťahy a ich rodiny.Čo môžeme očakávať v P-Valley sezóne 2?

Druhá sezóna P-údolie sľubuje ešte viac drámy a intríg. Nebudú chýbať ani pohľady do sveta striptízu, ako sú rôzne druhy tancov a rôzne typy zákazníkov. Nebudú chýbať ani pohľady do osobného života tanečníkov, ako sú ich vzťahy a ich rodiny. Nové obsadenie obohatí sériu a posunie dej. Vyskytnú sa aj nejaké konflikty, ako napríklad bitka medzi strýkom Cliffordom a Andre Watkinsom o kontrolu nad Pynk. Bude aj niekoľko prekvapení, ktoré fanúšikov prekvapia.

Záver

Druhá sezóna P-údolie sľubuje ešte viac drámy a intríg. Nové obsadenie obohatí sériu a posunie dej. Nebudú chýbať ani pohľady do sveta striptízu, ako sú rôzne druhy tancov a rôzne typy zákazníkov. Nebudú chýbať ani pohľady do osobného života tanečníkov, ako sú ich vzťahy a rodiny. Vyskytnú sa aj nejaké konflikty, ako napríklad bitka medzi strýkom Cliffordom a Andre Watkinsom o kontrolu nad Pynk. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu druhú sezónu.

FAQ

 • Kto sú noví členovia obsadenia v 2. sezóne P-Valley?
  Novými členmi obsadenia v P-Valley Season 2 sú Nicco Annan ako strýko Clifford, Shannon Thornton ako Autumn Night, J. Alphonse Nicholson ako Lil Murda, Tyrone Marshall Brown ako Andre Watkins, Elarica Johnson ako Diamond a J.D. Evermore ako šerif Mack.
 • Ako nové obsadenie obohatí sériu?
  Noví členovia hereckého obsadenia pomáhajú posunúť dej a rozvíjať postavy. Prinášajú do série veľa tým, že poskytujú rôzne konflikty a pohľady do sveta stripu.
 • Čo môžeme očakávať v P-Valley sezóne 2?
  Druhá sezóna P-Valley sľubuje ešte viac drámy a intríg. Nebudú chýbať ani pohľady do sveta striptízu, ako sú rôzne druhy tancov a rôzne typy zákazníkov. Nebudú chýbať ani pohľady do osobného života tanečníkov, ako sú ich vzťahy a ich rodiny. Vyskytnú sa aj nejaké konflikty, ako napríklad bitka medzi strýkom Cliffordom a Andre Watkinsom o kontrolu nad Pynk.

Tabuľka

názov úlohu
Nicco Ďalší Strýko Clifford
Shannon Thornton Jesenná noc
J. Alphonse Nicholson K Chorým
Tyrone Marshall Brown Andre Watkins
Elarica Johnsonová diamant
J.D. Evermore Šerif Mack

Viac informácií o hereckom obsadení a príbehu 2. sezóny P-Valley nájdete na stránke IMDb a HBO .