P-Valley sezóna 2: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvá sezóna P-údolie bola obrovským hitom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o novej sezóne, vrátane dátumu vydania, obsadenia a ďalších. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

P-Valley Season 2 sa chystá a fanúšikovia sa už tešia na nové epizódy. Herecké obsadenie seriálu zahŕňa Karrueche Tran, Nicco Annan, Elarica Johnson, Shannon Thornton, J. Alphonse Nicholson a mnoho ďalších. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, vďaka ktorým bude príbeh ešte napínavejší. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení a zápletke, môžete navštíviť bábika besetzt ramona a Vysvetlenie konca 3. sezóny odčarovania vyhliadka.P-Valley Staffel 2

Obsah

 • Dátum vydania 2 sezóny P-Valley
 • Obsadenie P-Valley sezóny 2
 • Podrobnosti sezóny 2 P-Valley
 • Často kladené otázky o 2. sezóne P-Valley

Dátum vydania 2 sezóny P-Valley

Druhá sezóna P-údolie Očakáva sa, že vyjde v lete 2021 na americkom kanáli Starz. Zatiaľ nie je známe, či bude nová sezóna dostupná aj v iných krajinách. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie.

P-Valley Staffel 2

Obsadenie P-Valley sezóny 2

Obsadenie druhej sezóny P-údolie Očakáva sa, že bude rovnaký ako v prvej sezóne. Hrajú Brandee Evans ako Mercedes, Nicco Annan ako strýko Clifford, Elarica Johnson ako Autumn Night, Shannon Thornton ako slečna Mississippi, J. Alphonse Nicholson ako Lil Murda, Skyler Joy ako Gidget a Tyler Lepley ako Andre. Pribudnú aj nejaké nové tváre, no mená ešte nie sú známe.Podrobnosti sezóny 2 P-Valley

Druhá sezóna P-údolie Očakáva sa, že bude mať osem epizód. Dej sa zameria na udalosti, ktoré sa odohrali po dramatickom prvom finále sezóny. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac!

Často kladené otázky o 2. sezóne P-Valley

 • Otázka: Kedy vyjde 2. sezóna P-Valley?
  A: Očakáva sa, že druhá sezóna P-Valley bude vydaná v lete 2021 na americkej sieti Starz.
 • Otázka: Kto sú hlavní herci 2. sezóny P-Valley?
  A: V 2. sezóne P-Valley hrajú Brandee Evans ako Mercedes, Nicco Annan ako strýko Clifford, Elarica Johnson ako Autumn Night, Shannon Thornton ako slečna Mississippi, J. Alphonse Nicholson ako Lil Murda, Skyler Joy ako Gidget a Tyler Lepley ako Andre.
 • Otázka: Koľko epizód bude mať 2. séria P-Valley?
  A: Očakáva sa, že druhá séria P-Valley bude mať osem epizód.

Záver

Druhá sezóna P-údolie Očakáva sa, že vyjde v lete 2021 na americkom kanáli Starz. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne, no objavia sa aj nové tváre. Dej sa zameria na udalosti, ktoré sa odohrali po dramatickom prvom finále sezóny. Očakáva sa, že druhá séria bude mať osem epizód. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac!

Viac informácií o 2. sezóne P-Valley nájdete na Starz a IMDb .