Queen of the South sezóna 5: Peter Gadiot potvrdzuje, že natáčanie bude pokračovať

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Peter Gadiot potvrdil, že natáčanie pokračovalo v 5. sezóne 'Queen of the South'. Zistite viac o najnovšom vývoji a o tom, čo môžete očakávať v novej sezóne.

Fanúšikovia 'Queen of the South' sa môžu radovať, pretože hviezda show, Peter Gadiot, potvrdil, že nakrúcanie pokračovalo v piatej sérii. Nová sezóna by sa mala vysielať v lete 2021. Zistite viac o najnovšom vývoji a o tom, čo môžete očakávať v novej sezóne.

Peter Gadiot potvrdil natáčanie piatej sezóny Queen of the South. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú novú sezónu. Séria sleduje príbeh Teresy Mendozovej, mexickej obchodníčky s drogami, ktorá sa snaží vybudovať impérium. Nová sezóna bude obsahovať mnoho nových postáv a udalostí, ktoré posunú príbeh dopredu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a vzrušujúcu novú sezónu. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji, môžete Peach Boy Riverside Episode 0 a božská taktika vyhliadka.Queen-of-the-Saffel-5

Čo sa stalo doteraz

Štvrtá sezóna 'Queen of the South' sa skončila dramatickým finále, v ktorom Teresa Mendoza (hrá Alice Braga) a jej tím zasadili masívnu ranu jej nepriateľovi Boazovi Jimenezovi (Joseph T. Campos). Do konca sezóny si Teresa upevnila pozíciu kráľovnej juhu a bola pripravená rozšíriť svoje právomoci.

Queen-of-the-Saffel-5

Nový vývoj

Peter Gadiot, hviezda seriálu, potvrdil, že natáčanie piatej sezóny bolo obnovené. Povedal, že natáčanie bude prebiehať v USA a Mexiku. Povedal tiež, že nová sezóna by sa mala vysielať v lete 2021.Čo nás čaká v novej sezóne

Zatiaľ nie je známe, čo nás čaká v novej sezóne, no očakáva sa, že Teresa rozšíri svoju moc a narobí si nových nepriateľov. Očakáva sa tiež, že bude bojovať so svojimi starými nepriateľmi. Očakáva sa, že aj nová sezóna bude plná akcie a vzrušenia.

Nové postavy

Očakáva sa, že v novej sezóne budú predstavené nové postavy. Očakáva sa, že niektoré z nových postáv budú priateľmi a spojencami Teresy, zatiaľ čo iné budú jej nepriateľmi. Očakáva sa tiež, že niektoré z nových postáv budú známe tváre z predchádzajúcich sezón.

Záver

Fanúšikovia 'Queen of the South' sa môžu radovať, pretože hviezda show, Peter Gadiot, potvrdil, že nakrúcanie pokračovalo v piatej sérii. Nová sezóna by sa mala vysielať v lete 2021. Očakáva sa, že nová sezóna bude plná akcie a vzrušenia a predstavia sa nové postavy. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac.FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 5. séria Queen of the South? Nová sezóna by sa mala vysielať v lete 2021.
  • Predstavia sa v novej sezóne nové postavy? Áno, očakáva sa predstavenie nových postáv.
  • Kde sa bude strieľať? Natáčanie bude prebiehať v USA a Mexiku.

Tabuľka

séria dátum vysielania
sezóna 4 júna 2020
sezóna 5 leto 2021

Je dobré vidieť, že natáčanie pokračovalo v 5. sezóne 'Queen of the South'. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o novej sezóne a uvidíme, čo nás čaká.