Queen of the South bola 6. sezóna zrušená? Vieš prečo?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Queen of the South boli šokovaní, keď sa dozvedeli, že šiesta sezóna show bola zrušená. Séria založená na najpredávanejšom románe Artura Péreza-Reverteho mala oddaných fanúšikov, ktorí sa tešili na pokračovanie príbehu Teresy Mendozovej. Ale prečo bola 6. séria zrušená? Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste sa o seriáli dozvedeli viac.Kráľovná juhu sezóna 6

Bola kráľovnou juhu?

Queen of the South je americký televízny seriál založený na bestselleri La Reina del Sur od Artura Péreza-Reverteho. Séria rozpráva príbeh Teresy Mendozovej, Mexičanky, ktorá pochádza zo skromných pomerov a stáva sa mocnou drogovou barónkou. Séria bola vysielaná spoločnosťou USA Network a mala štyri sezóny, ktoré sa vysielali v rokoch 2016 až 2019.

Bohužiaľ, Queen of the South Season 6 bola zrušená. Nie je známe, prečo bola séria zrušená. Existuje však veľa špekulácií, prečo bola séria zrušená. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, môžete Dátum vydania Caroline a Obsadenie Dollface 2. sezóna vyhliadka.

Kráľovná juhu sezóna 6

Prečo bola 6. séria Queen of the South zrušená?

6. sezóna Queen of the South bola zrušená v máji 2020. Dôvody zrušenia nie sú známe, ale predpokladá sa, že producenti seriálu sa rozhodli ukončiť sériu po piatich sezónach. Tiež sa verí, že zrušenie bolo spôsobené pandémiou COVID-19, keďže produkcia seriálu nemohla pokračovať v dôsledku obmedzení.Čo ďalej čaká Queen of the South?

Hoci bola 6. sezóna Queen of the South zrušená, séria nebude úplne dokončená. Očakáva sa, že séria bude pokračovať vo forme filmu alebo minisérie. Očakáva sa, že séria sa bude vysielať aj na streamovacej službe ako Netflix alebo Hulu. Zatiaľ však nie je známe, kedy sa séria obnoví.

Záver

6. sezóna Queen of the South bola zrušená v máji 2020. Dôvody zrušenia nie sú známe, ale predpokladá sa, že producenti seriálu sa rozhodli ukončiť sériu po piatich sezónach. Očakáva sa, že séria bude pokračovať aj vo forme filmu alebo minisérie. Zatiaľ však nie je známe, kedy sa séria obnoví.

FAQ

  • Prečo bola 6. séria Queen of the South zrušená? Dôvody zrušenia nie sú známe, ale predpokladá sa, že producenti seriálu sa rozhodli ukončiť sériu po piatich sezónach.
  • Bude séria pokračovať? Áno, očakáva sa, že séria bude pokračovať vo forme filmu alebo minisérie. Zatiaľ však nie je známe, kedy sa séria obnoví.
  • Bude sa seriál vysielať na Netflixe alebo Hulu? Očakáva sa, že séria sa bude vysielať na streamovacej službe ako Netflix alebo Hulu. Zatiaľ však nie je známe, kedy sa séria obnoví.

Záver

6. sezóna Queen of the South bola zrušená v máji 2020. Hoci dôvody zrušenia nie sú známe, séria bude pokračovať vo forme filmu alebo minisérie. Očakáva sa, že séria sa bude vysielať aj na streamovacej službe ako Netflix alebo Hulu. Zatiaľ však nie je známe, kedy sa séria obnoví.súvisiace odkazy