Queen of the South Season 6: Dátum vydania, príbeh, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Queen of the South sú nadšení, pretože už čoskoro príde šiesta sezóna série. Séria založená na románe La Reina del Sur od Artura Péreza-Reverteho sleduje príbeh Teresy Mendozovej, mexickej drogovej kráľovnej. Nedefinované v tomto článkuKráľovná juhu sezóna 6

Dátum vydania šiestej série Queen of the South

Queen of the South Season 6 sa má vysielať na americkej sieti v júni 2021. Natáčanie šiestej sezóny sa začalo vo februári 2020, ale bolo pozastavené z dôvodu pandémie COVID-19. Natáčanie pokračovalo v októbri 2020 a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu šiestu sezónu.

Kráľovná juhu sezóna 6

Príbeh von Queen of the South Staffel 6

V 6. sezóne Queen of the South sa Teresa Mendoza (hrá Alice Braga) pokúsi upevniť svoju pozíciu drogovej kráľovnej. Bude tiež musieť bojovať so svojimi nepriateľmi, aby si udržala svoju pozíciu. Medzitým sa tiež pokúsi oživiť svoju lásku k Jamesovi Valdezovi (hrá ho Peter Gadiot). Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinie vzťah medzi Terezou a jej dcérou Isabellou.

Obsadenie Queen of the South Season 6

Queen of the South Season 6 bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Alice Braga sa vráti ako Teresa Mendoza, Peter Gadiot ako James Valdez, Hemky Madera ako Pote Galvez, Justina Machado ako Brenda Parra, Veronica Falcon ako Camila Vargas a Joaquim de Almeida ako Don Epifanio Vargas. Objavia sa aj nové postavy, ktoré ešte nie sú známe.Aktualizácie Queen of the South Staffel 6

Natáčanie šiestej sezóny Queen of the South bolo obnovené v októbri 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu šiestu sezónu, ktorá sa má vysielať na USA Network v júni 2021. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinie vzťah medzi Terezou a jej dcérou Isabellou.

Záver

Queen of the South Season 6 sa má vysielať na americkej sieti v júni 2021. Natáčanie šiestej sezóny sa začalo vo februári 2020, ale bolo pozastavené z dôvodu pandémie COVID-19. Obsadenie 6. sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach, no objavia sa aj nové postavy. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinie vzťah medzi Terezou a jej dcérou Isabellou.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 6. séria Queen of the South? Queen of the South Season 6 sa má vysielať na americkej sieti v júni 2021.
  • Kto bude hrať v 6. sérii Queen of the South? Šiesta séria Queen of the South bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny, vrátane Alice Braga ako Teresa Mendoza, Peter Gadiot ako James Valdez, Hemky Madera ako Pote Galvez, Justina Machado ako Brenda Parra, Veronica Falcon ako Camila Vargas a Joaquim de Almeida ako Don Epifanio Vargas.
  • Budú v 6. sezóne Queen of the South nové postavy? Áno, pribudnú aj nejaké nové postavy, ktoré ešte nie sú známe.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 5 júna 2020
sezóna 6 júna 2021

Je načase, aby sa fanúšikovia Queen of the South začali tešiť na 6. sezónu. Natáčanie šiestej sezóny sa začalo vo februári 2020, ale bolo pozastavené z dôvodu pandémie COVID-19. Obsadenie 6. sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach, no objavia sa aj nové postavy. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinie vzťah medzi Terezou a jej dcérou Isabellou. Pre viac informácií o Queen of the South Season 6 navštívte sieť USA a IMDb .