Queen Sugar sezóna 5: výroba obnovená a všetky ostatné detaily

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Queen Sugar sa tešia, keď sa produkcia obnovila pre piatu sezónu. Seriál založený na rovnomennom románe Avy DuVernayovej produkuje Oprah Winfrey a je jedným z najpopulárnejších televíznych seriálov. Tu je viac o nových podrobnostiach a o tom, ako sledovať novú sezónu.Sezóna kráľovského cukru 5

Kedy sa bude vysielať nová sezóna?

Očakáva sa, že 5. sezóna Queen Sugar sa bude vysielať na OWN v lete 2021. Výroba nových epizód sa začala v januári 2021 a očakáva sa, že bude ukončená v apríli 2021. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na novú sezónu plnú napínavých príbehov a postáv.

Výroba Queen Sugar Season 5 bola obnovená a všetky ostatné detaily sú už známe. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá bude obsahovať mnoho nových postáv a príbehov. Fanúšikovia sa tiež môžu tešiť na ďalšie aktualizácie o ďalších populárnych reláciách, ako je skvelé pretvárkové postavy a Dátum vydania Family Man 3 buď šťastný. Očakáva sa, že 5. sezóna Queen Sugar sa dostane na obrazovky na jeseň 2021.

Sezóna kráľovského cukru 5

Kto sú hlavní aktéri?

V seriáli hrajú Rutina Wesley, Dawn-Lyen Gardner, Kofi Siriboe, Tina Lifford, Omar J. Dorsey, Dondré T. Whitfield, Timon Kyle Durrett, Nicholas L. Ashe, Greg Vaughan a Bianca Lawson. Všetci herci sa vrátia v piatej sezóne a budú pokračovať v rozprávaní príbehov postáv.Aká je zápletka novej sezóny?

Dej 5. sezóny Queen Sugar sa zameria na postavy a ich vzťahy. Fanúšikovia sa môžu tešiť na sériu emotívnych a pútavých príbehov sústredených okolo postáv a ich vzťahov. Pribudnú aj nové postavy, ktoré obohatia dej.

Ako sa pozerať na novú sezónu?

Očakáva sa, že nová sezóna Queen Sugar sa bude vysielať na OWN v lete 2021. Fanúšikovia môžu nové epizódy sledovať aj prostredníctvom streamovacích platforiem Hulu a Amazon Prime Video. Epizódy bude možné sledovať aj prostredníctvom oficiálnej webovej stránky kanála.

Ako pozerať staré epizódy?

Predchádzajúce epizódy Queen Sugar sú dostupné na streamovacích platformách Hulu a Amazon Prime Video. Fanúšikovia môžu tiež sledovať staré epizódy prostredníctvom oficiálnej webovej stránky kanála. Staré epizódy je možné zakúpiť aj na DVD.Záver

Produkcia 5. sezóny Queen Sugar bola obnovená a fanúšikovia sa môžu tešiť na novú sezónu plnú vzrušujúcich príbehov a postáv. Očakáva sa, že nová sezóna bude vysielaná na OWN v lete 2021. Fanúšikovia môžu nové epizódy sledovať aj prostredníctvom streamovacích platforiem Hulu a Amazon Prime Video. Staré epizódy sú dostupné aj na streamovacích platformách a na DVD.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať nová sezóna? Očakáva sa, že 5. sezóna Queen Sugar sa bude vysielať na OWN v lete 2021.
  • Kto sú hlavní aktéri? V seriáli hrajú Rutina Wesley, Dawn-Lyen Gardner, Kofi Siriboe, Tina Lifford, Omar J. Dorsey, Dondré T. Whitfield, Timon Kyle Durrett, Nicholas L. Ashe, Greg Vaughan a Bianca Lawson.
  • Ako sa pozerať na novú sezónu? Očakáva sa, že nová sezóna Queen Sugar sa bude vysielať na OWN v lete 2021. Fanúšikovia môžu nové epizódy sledovať aj prostredníctvom streamovacích platforiem Hulu a Amazon Prime Video.
  • Ako pozerať staré epizódy? Predchádzajúce epizódy Queen Sugar sú dostupné na streamovacích platformách Hulu a Amazon Prime Video. Fanúšikovia môžu tiež sledovať staré epizódy prostredníctvom oficiálnej webovej stránky kanála. Staré epizódy je možné zakúpiť aj na DVD.

dostupnosť epizód

Sledujte odosielateľ streamovacie platformy DVD
Nové epizódy VLASTNÉ Hulu, Amazon Prime Video Nie
staré epizódy VLASTNÉ Hulu, Amazon Prime Video A

Queen Sugar je jedným z najpopulárnejších televíznych seriálov a výroba piatej sezóny bola obnovená. Očakáva sa, že nová sezóna bude vysielaná na OWN v lete 2021. Fanúšikovia môžu nové epizódy sledovať aj prostredníctvom streamovacích platforiem Hulu a Amazon Prime Video. Staré epizódy sú dostupné aj na streamovacích platformách a na DVD. Viac informácií o sérii nájdete na Oprah.com a OWN.tv .