Queer as Folk: Sezóna 1 vyjde v roku 2022 – Zistite viac!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvá sezóna Queer as Folk vyjde v roku 2022 a fanúšikovia série sa už nevedia dočkať, kedy sa o zápletke dozvedia viac. V tomto článku sa pozrieme na dej prvej sezóny a poskytneme vám všetky informácie, ktoré o sérii potrebujete vedieť.

Prvá sezóna Queer as Folk vyjde v roku 2022 a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú cestu. Zistite viac o najnovšom vývoji a o tom, čo môžete očakávať. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných populárnych televíznych reláciách, pozrite sa za jej očami druhá sezóna a Obsadenie Big Timber TV Show an.Divný ako ľudový

Obsah

 • pozadie seriálu
 • Dej prvej sezóny
 • obsadenie a postavy
 • Záver
 • FAQ

pozadie seriálu

Queer as Folk je americký televízny seriál založený na rovnomennom britskom formáte. Séria, ktorú vyvinuli Ron Cowen a Daniel Lipman, rozpráva príbeh skupiny homosexuálnych priateľov v Pittsburghu v Pensylvánii. Séria bola prvýkrát odvysielaná v roku 2000 a trvala do roku 2005. Séria bola chválená pre svoje realistické zobrazenie gay postáv a ich tém.

Divný ako ľudový

Dej prvej sezóny

Queer as Folk 1. sezóna začína predstavením hlavných postáv Briana Kinneyho, Michaela Novotného a Justina Taylora. Traja sú blízki priatelia, ktorí sa snažia nájsť cestu životom. Prvá sezóna sleduje ich dobrodružstvá, keď sa snažia pochopiť a orientovať sa vo svojich vzťahoch a zároveň sa snažia sledovať svoju kariéru a osobný život. Prvá sezóna sa zaoberá aj otázkami ako AIDS, homofóbia a coming out.obsadenie a postavy

Prvá séria Queer as Folk bude mať silné obsadenie pozostávajúce zo známych hercov ako Gale Harold, Hal Sparks, Randy Harrison, Scott Lowell, Peter Paige a Sharon Gless. Každá postava má svoju vlastnú jedinečnú osobnosť a príbeh, vďaka čomu je séria zaujímavá a zábavná. Postavy sú tiež veľmi rôznorodé a predstavujú rôzne gay subkultúry.

Záver

Prvá séria Queer as Folk bude vzrušujúcou a zábavnou sériou, ktorá sa zaoberá dôležitými problémami ako AIDS, homofóbia a coming out. Séria bude mať silné obsadenie a postavy budú jedinečné a rôznorodé. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o zápletke prvej sezóny, ktorá vyjde v roku 2022.

FAQ

 • Kedy vychádza prvá séria Queer as Folk?
  Prvá sezóna Queer as Folk vyjde v roku 2022.
 • Kto sú hlavné postavy seriálu?
  Hlavnými postavami seriálu sú Brian Kinney, Michael Novotny a Justin Taylor.
 • Aké témy budú preberané v prvej sezóne?
  Prvá séria Queer as Folk sa bude zaoberať problémami ako AIDS, homofóbia a coming out.

Tabuľka

názov Charakter
Brian Kinney Hlavná postava
Michal Novotný Hlavná postava
Justin Taylor Hlavná postava
Gale Harold herec
Hal Sparks herec

Prvá séria Queer as Folk bude vzrušujúcou a zábavnou sériou, ktorá sa zaoberá dôležitými problémami ako AIDS, homofóbia a coming out. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o zápletke prvej sezóny, ktorá vyjde v roku 2022. Viac informácií o sérii nájdete na Wikipedia a IMDb .