Ragnarok Sezóna 2: Dátum vydania, herecké obsadenie a podrobnosti o zápletke

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ragnarok je nórsky seriál vydaný na Netflixe v januári 2020. Séria bola vyvinutá Adamom Priceom a je založená na severskej mytológii. Prvá sezóna série získala chválu od kritikov aj divákov. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Tu je viac o dátume vydania 2. sezóny Ragnarok, hereckom obsadení a detailoch deja.



Dátum vydania 2. sezóny Ragnarok, herecké obsadenie a detaily zápletky

Dátum vydania 2 sezóny Ragnarok

Ragnarok sezóna 1 bola vydaná 31. januára 2020. Druhá sezóna bola oznámená v júli 2020. Zatiaľ však nebol oznámený žiadny oficiálny dátum vydania. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na jar 2021.

Ragnarok Season 2 je jedným z najočakávanejších pokračovaní nórskej drámy. Prvá sezóna bola vydaná v januári 2020 a získala veľkú sledovanosť. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania 2. sezóny, herecké obsadenie a detaily deja. Grey's Anatomy opitý anestéziológ a Útok na Titan S4 E9 sú niektoré z najpopulárnejších predstavení, ktoré potešia fanúšikov po celom svete. Budeme naďalej čakať na ďalšie informácie o 2. sezóne Ragnarok, aby sme zistili, či môže naplniť očakávania.

Obsadenie 2. sezóny Ragnarok

Obsadenie druhej sezóny Ragnaroku

Očakáva sa, že obsadenie 2. sezóny Ragnaroku bude rovnaké ako v 1. sezóne. David Stakston sa predstaví ako Magne, Herman Tømmeraas ako Laurits, Theresa Frostad Eggesbø ako Saxa, Emma Bones ako Turid, Jonas Strand Gravli ako Laurits a Synnøve Macody Lund ako Gry. Očakáva sa, že pribudnú aj nejaké nové postavy.



Podrobnosti o zápletke 2. sezóny Ragnaroku

Dej 2. sezóny Ragnaroku sa zameria na dôsledky udalostí 1. sezóny. Magne sa pokúsi zistiť pravdu o svojej rodine. Očakáva sa, že sezóna 2 odhalí viac o severskej mytológii a bohoch. Očakáva sa, že aj druhá sezóna odhalí viac o spojení medzi Magneom a jeho otcom.

Časté otázky týkajúce sa 2. sezóny Ragnaroku

  • Kedy vyjde druhá séria Ragnarok? Oficiálny dátum vydania zatiaľ nebol oznámený. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na jar 2021.
  • Kto bude hrať v 2. sezóne Ragnarok? Očakáva sa, že obsadenie 2. sezóny Ragnaroku bude rovnaké ako v 1. sezóne. David Stakston sa predstaví ako Magne, Herman Tømmeraas ako Laurits, Theresa Frostad Eggesbø ako Saxa, Emma Bones ako Turid, Jonas Strand Gravli ako Laurits a Synnøve Macody Lund ako Gry.
  • Čo sa stane v 2. sezóne Ragnaroku? Dej 2. sezóny Ragnaroku sa zameria na dôsledky udalostí 1. sezóny. Magne sa pokúsi zistiť pravdu o svojej rodine. Očakáva sa, že sezóna 2 odhalí viac o severskej mytológii a bohoch.

Ragnarok Season 2: Dátum vydania, herecké obsadenie a detaily zápletky na prvý pohľad

Dátum publikácie povolanie Podrobnosti pozemku
jar 2021 Hrajú: David Stakston, Herman Tømmeraas, Theresa Frostad Eggesbø, Emma Bones, Jonas Strand Gravli, Synnøve Macody Lund Magne sa snaží zistiť pravdu o svojej rodine. Prezradíme viac o severskej mytológii a bohoch.

Očakáva sa, že Ragnarok Season 2 vyjde na jar 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne. Dej druhej sezóny sa zameria na dôsledky udalostí prvej sezóny. Magne sa pokúsi zistiť pravdu o svojej rodine. Očakáva sa, že sezóna 2 odhalí viac o severskej mytológii a bohoch.

Viac informácií o 2. sezóne Ragnarok nájdete na Netflix a IMDb . Zostaňte naladení na ďalšie informácie o 2. sezóne Ragnarok.