Ragnarok sezóna 3: Najnovšie aktualizácie a informácie o plotline

Aký Film Vidieť?
 

Ragnarok Season 3 príde na Netflix čoskoro a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú najnovšie aktualizácie a informácie o zápletke. Séria založená na severskej mytológii je rozprávaná skupinou mladých ľudí, ktorí sa snažia zachrániť svet pred blížiacou sa apokalypsou. Očakáva sa, že nové epizódy ponúknu ešte viac akcie a dobrodružstva, keďže Chris Hemsworth trénuje ako Hulk Hogan, aby mohol hrať svoju úlohu Magniho. Čoskoro sa začne vyrábať aj film Cínový vojačik, vďaka čomu sa fanúšikovia budú ešte viac tešiť na nové epizódy Ragnaroku. Tréning Chrisa Hemswortha Hulka Hogana a Film Cínový vojačik sú niektoré z najnovších aktualizácií, ktoré sa fanúšikovia môžu dozvedieť o nových epizódach Ragnaroku.

ObsahRagnarok je nórsky dramatický seriál vydaný na Netflixe. Séria je o Magnim a Thorovi, synoch boha Odina, ktorí sa snažia zachrániť svet pred novou érou chaosu. Prvá sezóna bola vydaná v januári 2020 a druhá sezóna v máji 2021. V tomto článku sa pozrieme na najnovšie aktualizácie a informácie týkajúce sa 3. sezóny Ragnarok.

Ragnarok sezóna 3

Obsah

  • Najnovšie aktualizácie 3. sezóny Ragnarok
  • Informácie o dejovej línii 3. sezóny Ragnaroku
  • Časté otázky týkajúce sa 3. sezóny Ragnaroku
  • Tabuľka zobrazujúca najnovšie aktualizácie 3. sezóny Ragnarok

Najnovšie aktualizácie 3. sezóny Ragnarok

8. júna 2021 Netflix oznámil obnovenie Ragnaroku na tretiu sezónu. Natáčanie tretej sezóny sa začalo v júni 2021 a očakáva sa, že sa skončí v lete 2021. Očakáva sa, že nové epizódy budú zverejnené na Netflixe na jar 2022.

Ragnarok sezóna 3

Informácie o dejovej línii 3. sezóny Ragnaroku

Ragnarok Season 3 bude pokračovať v príbehu Magniho a Thora, ktorí sa snažia zachrániť svet pred novou érou chaosu. V nových epizódach sa tiež vráti Loki, boh vtipov. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. V nových epizódach sa tiež vráti Jörmungandr, červ Midgard.Časté otázky týkajúce sa 3. sezóny Ragnaroku

  • Kedy vyjde 3. séria Ragnaroku? Očakáva sa, že nové epizódy budú zverejnené na Netflixe na jar 2022.
  • Kto sú nové postavy v 3. sezóne Ragnarok? V príbehu sa predstavia nové postavy.
  • Vráti sa Jörmungandr v 3. sezóne Ragnaroku? Áno, v nových epizódach sa vráti aj Jörmungandr, červ Midgard.

Tabuľka zobrazujúca najnovšie aktualizácie 3. sezóny Ragnarok

Aktualizovať Dátum
Predĺženie o tretiu sezónu 8. júna 2021
Začiatok natáčania júna 2021
Vydanie nových epizód jar 2022

Zatiaľ nie je známe, kedy presne vyjdú nové epizódy Ragnarok Season 3. Budeme vás však informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie. Dovtedy si môžete na Netflixe pozrieť prvé dve sezóny, aby ste sa pripravili na nové epizódy.

Záver

Netflix oznámil obnovenie Ragnaroku na tretiu sezónu. Natáčanie tretej sezóny sa začalo v júni 2021 a očakáva sa, že nové epizódy budú zverejnené na Netflixe na jar 2022. Nové epizódy budú pokračovať v príbehu Magniho a Thora, ktorí sa snažia zachrániť svet pred novou érou chaosu. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Bude obsahovať aj návrat Lokiho a Jörmungandra, Midgardského červa. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie. Ragnarok Season 3 Aktualizácia plotovej linky Najnovšie aktualizácie Tabuľka najčastejších otázok .

Viac informácií nájdete v časti Netflix a IMDb .