Ragnarok sezóna 3: dátum vydania a ďalšie informácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ragnarok je nórska séria Netflix vydaná v roku 2020. Séria je o Magnim a Modim, synoch boha Thora, ktorí sa snažia zachrániť svet pred novou dobou ľadovou. Fanúšikovia série netrpezlivo očakávajú vydanie tretej sezóny. V tomto článku budeme hovoriť o dátume vydania a ďalších informáciách o Ragnarok sezóne 3.

Ragnarok Season 3 je jedným z najočakávanejších pokračovaní nórskej série. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania a ďalšie informácie. Prvá sezóna série bola vydaná v januári 2020 a druhá sezóna v januári 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy bude vydaná tretia sezóna, ale očakáva sa, že bude vydaná v roku 2022. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce a zábavné pokračovanie série. Ďalšie informácie o nových postavách, zápletke a dátume vydania budú oznámené čoskoro. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, môžete Loki vysielací čas a Plagát Loki 2. sezóny vyhliadka.Ragnarok sezóna 3

Dátum vydania 3 sezóny Ragnarok

Netflix zatiaľ nepotvrdil vydanie 3. sezóny Ragnarok. Očakáva sa však, že séria bude vydaná v roku 2021. Natáčanie by sa malo začať na jar 2021. Viac o dátume vydania sa dozvieme, keď Netflix vydá oficiálne vyhlásenie.

Obsadenie tretej sezóny Ragnaroku

Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny Ragnarok bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. David Stakston si pravdepodobne zahrá ako Magni, Jonas Strand Gravli ako Magni, Herman Tømmeraas ako Vidar, Theresa Frostad Eggesbø ako Saxa, Emma Bones ako Turid a Synnøve Macody Lund ako Gry. Očakáva sa tiež, že v tretej sezóne sa objavia niektorí noví herci.Dej tretej sezóny Ragnaroku

Očakáva sa, že dej 3. sezóny Ragnarok bude pokračovať v deji 2. sezóny. Magni a Modi sa pokúsia zachrániť svet pred novou dobou ľadovou. Očakáva sa tiež, že séria povie viac o bohoch a mytológii. Očakáva sa tiež, že séria odhalí viac o vzťahu Magniho a Modiho.

Trailer na 3. sezónu Ragnarok

Očakáva sa, že trailer 3. sezóny Ragnarok bude vydaný niekoľko mesiacov pred vydaním. Trailer nám umožní nahliadnuť do deja 3. sezóny a povie nám viac o nových postavách. Viac o traileri sa dozvieme, keď Netflix vydá oficiálne vyhlásenie.

Časté otázky o 3. sezóne Ragnaroku

  • Kedy vyjde 3. séria Ragnarok? Očakáva sa, že 3. sezóna Ragnaroku vyjde v roku 2021.
  • Kto bude hrať v 3. sezóne Ragnarok? Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny Ragnarok bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach.
  • Bude aj trailer na 3. sezónu Ragnarok? Očakáva sa, že trailer 3. sezóny Ragnarok bude vydaný niekoľko mesiacov pred vydaním.

Záver

Ragnarok je nórska séria Netflix vydaná v roku 2020. Fanúšikovia série netrpezlivo očakávajú vydanie tretej sezóny. Netflix zatiaľ nepotvrdil vydanie 3. sezóny Ragnarok. Očakáva sa však, že séria bude vydaná v roku 2021. Očakáva sa, že obsadenie tretej sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Očakáva sa, že trailer tretej série bude vydaný niekoľko mesiacov pred vydaním. Viac o dátume vydania a ďalších informáciách o Ragnarok Season 3 sa dozvieme, keď Netflix vydá oficiálne vyhlásenie.Viac informácií o 3. sezóne Ragnarok nájdete na Netflix a IMDb .

Tabuľka: Dátum vydania 3. sezóny Ragnarok

séria dátum vydania
1 31. januára 2020
2 31. januára 2021
3 Očakáva sa rok 2021

V tomto článku sme hovorili o dátume vydania a ďalších informáciách o Ragnarok sezóne 3. Viac o dátume vydania a ďalších informáciách o Ragnarok Season 3 sa dozvieme, keď Netflix vydá oficiálne vyhlásenie.