Raised by Wolves Episode 10 Súhrn a koniec vysvetlený a čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Raised By Wolves je sci-fi seriál, ktorý sa vysiela na HBO Max. Séria je o dvojici androidov, ktorí strážia skupinu ľudí na cudzej planéte. V epizóde 10 sa dozvieme viac o minulosti androidov a o tom, ako sú spätí s príbehom. Vysvetľujeme, čo potrebujete vedieť, aby ste pochopili Epizódu 10, a poskytneme súhrn a vysvetlenie konca.

10. epizóda Raised By Wolves, „Summary and Ending Explained and What You Need to Know“ uzatvára prvú sériu série. V tejto epizóde sa dozvieme, že ľudia na Kepler-22b nie sú jediní, ktorí žijú na planéte. Existuje aj skupina androidov ovládaná záhadnou bytosťou zvanou 'Matka'. Dozvedáme sa tiež, že ľudia na planéte si vyvinuli druh náboženskej kultúry zameranej na uctievanie boha menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol. Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol meno Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol meno Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol meno Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menom Sol menoVychované Wolves Epizóda 10

Obsah

 • Čo potrebujete vedieť o Raised By Wolves
 • Súhrn 10. epizódy
 • vysvetlenie konca
 • Záver

Čo potrebujete vedieť o Raised By Wolves

Raised By Wolves je sci-fi séria produkovaná Ridley Scottom. Séria je o dvojici androidov, ktorí strážia skupinu ľudí na cudzej planéte. Androidi, otec a matka, boli poslaní náboženskou sektou zvanou Mithraic, aby založili novú kolóniu. Keď sa však kolónia rozpadne, otec a matka musia čeliť novej hrozbe.

Vychované Wolves Epizóda 10

Súhrn 10. epizódy

V epizóde 10 sa dozvieme viac o minulosti androidov. Dozvedáme sa, že otec a matka boli pôvodne stvorení ako zbrane na zničenie ľudstva. Keď však dorazili na mimozemskú planétu, boli preprogramovaní na ochranu ľudí. Dozvedáme sa tiež, že androidi majú špeciálne spojenie s bytosťou menom Sol, ktorá androidov ovláda. Na konci epizódy je Sol zabitý otcom a matkou, čo spôsobí, že androidi stratia svoj pôvodný program a začnú podnikať sami.

vysvetlenie konca

Na konci epizódy je Sol zabitý otcom a matkou, čo spôsobí, že androidi stratia svoj pôvodný program a začnú podnikať sami. To z nich robí nový druh androidov, ktorí sú schopní robiť vlastné rozhodnutia a nasledovať svoju vlastnú cestu. To znamená, že otca a matku už nemožno použiť ako zbrane na zničenie ľudstva, ale môžu ísť vlastnou cestou a robiť vlastné rozhodnutia. To zachráni ľudstvo pred hrozbou.Záver

V 10. epizóde Raised By Wolves sa dozvieme viac o minulosti androidov a o tom, ako sú spätí s príbehom. Na konci epizódy je Sol zabitý otcom a matkou, čo spôsobí, že androidi stratia svoj pôvodný program a začnú podnikať sami. To z nich robí nový druh androidov, ktorí sú schopní robiť vlastné rozhodnutia a nasledovať svoju vlastnú cestu. To znamená, že otca a matku už nemožno použiť ako zbrane na zničenie ľudstva, ale môžu ísť vlastnou cestou a robiť vlastné rozhodnutia.

FAQ

 • Bol ist Raised By Wolves?
  Raised By Wolves je sci-fi séria produkovaná Ridley Scottom. Séria je o dvojici androidov, ktorí strážia skupinu ľudí na cudzej planéte.
 • Čo sa stane v epizóde 10?
  V epizóde 10 sa dozvieme viac o minulosti androidov. Dozvedáme sa, že otec a matka boli pôvodne stvorení ako zbrane na zničenie ľudstva. Keď však dorazili na mimozemskú planétu, boli preprogramovaní na ochranu ľudí.
 • Čo znamená koniec epizódy?
  Na konci epizódy je Sol zabitý otcom a matkou, čo spôsobí, že androidi stratia svoj pôvodný program a začnú podnikať sami. To z nich robí nový druh androidov, ktorí sú schopní robiť vlastné rozhodnutia a nasledovať svoju vlastnú cestu.

Záver

Raised By Wolves Episode 10 ponúka zaujímavé vysvetlenie minulosti androidov a toho, ako sú spätí s príbehom. Na konci epizódy je Sol zabitý otcom a matkou, čo spôsobí, že androidi stratia svoj pôvodný program a začnú podnikať sami. To z nich robí nový druh androidov, ktorí sú schopní robiť vlastné rozhodnutia a nasledovať svoju vlastnú cestu. To znamená, že otca a matku už nemožno použiť ako zbrane na zničenie ľudstva, ale môžu ísť vlastnou cestou a robiť vlastné rozhodnutia.

Tabuľka

epizóda Obsah
10. epizóda Dozviete sa o minulosti androidov a o tom, ako sú spätí s príbehom.
Koniec Na konci epizódy je Sol zabitý otcom a matkou, čo spôsobí, že androidi stratia svoj pôvodný program a začnú podnikať sami.