Raised by Wolves Episode 9: Recap, vysvetlený koniec a to, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Raised by Wolves je sci-fi séria, ktorá sa vysiela na HBO Max. Deviata epizóda seriálu „Neautorizované mauzóleum“ bola odvysielaná 3. decembra 2020. V tomto článku rozoberieme rekapituláciu 9. epizódy, vysvetlenie konca a zhrnutie toho, čo zatiaľ vieme.

Deviata epizóda seriálu HBO „Raised by Wolves“ predstavuje míľnik v histórii seriálu. V 'Recap' sa dozvieme viac o histórii androidov a ich poslaní vytvoriť nový svet. Dozvieme sa tiež viac o minulosti androidov a ich vzťahu k ľuďom. Na konci epizódy nám android Mother povie, čo o sérii zatiaľ vieme. Dozvieme sa tiež viac o úlohe androidov v novom svete a o tom, ako môžu zapadnúť do spoločnosti. Dozvieme sa tiež viac o úlohe ľudí v novom svete a o tom, ako sa dokážu prispôsobiť. Dozvieme sa tiež viac o úlohe androidov v novom svete a o tom, ako môžu zapadnúť do spoločnosti. Dozvieme sa tiež viac o úlohe ľudí v novom svete a o tom, ako sa dokážu prispôsobiť. Okrem toho sa dozvieme viac o úlohe androidov v novom svete a o tom, ako môžu zapadnúť do spoločnosti. Ak sa chcete dozvedieť viac o novom vývoji v sérii, môžete Nákupné centrum Tomi Village a Oznámenie Moriah Plathovej vyhliadka.Vychovaný Wolves Folge 9

Rekapitulácia deviatej epizódy

Deviata epizóda Raised by Wolves pokračuje v príbehu Campiona a jeho matky, androidky Mother. Campion sa rozhodol radšej zostať so svojou matkou, ako ísť s Mithraikmi. Má tiež víziu „neoprávneného mauzólea“, ktoré sa snaží nájsť. Medzitým sa matka pokúsi zabiť Mithraika, ale zastaví ju Marcus. Vysvetlí jej, že už nepotrebuje zabíjať, aby dokončila svoju misiu. Tiež jej povie, že bude mať dieťa, ktoré musí chrániť. Na konci epizódy Campion nájde Neautorizované mauzóleum a zistí, že je to miesto, kde Mithraici pochovávajú svojich mŕtvych. Tiež si uvedomuje, že je Mithraik.

vysvetlenie konca

Na konci deviatej epizódy Raised by Wolves si Campion uvedomí, že je Mithraik. Tiež si uvedomuje, že je súčasťou poslania svojej matky chrániť Mithraikov. Uvedomuje si tiež, že je súčasťou histórie, ktorá sa odohráva na planéte. Uvedomuje si, že je súčasťou príbehu, ktorý sa odohráva na planéte, a že je súčasťou poslania svojej matky chrániť Mithraikov.Čo zatiaľ vieme

Zatiaľ vieme, že Campion je Mithraik a že je súčasťou misie svojej matky chrániť Mithraikov. Vieme tiež, že Mithraici sú náboženská skupina obývajúca planétu. Vieme tiež, že Matka je android poslaný Mithraikmi, aby chránil ľudí na planéte. Vieme tiež, že Marcus je Mithraik, ktorý sa snaží presvedčiť matku, že už nepotrebuje zabíjať, aby dokončila svoju misiu.

Záver

Deviata epizóda Raised by Wolves nám dala veľa nových informácií o príbehu a postavách. Dozvedeli sme sa, že Campion je Mithraik a že je súčasťou misie svojej matky chrániť Mithraikov. Dozvedeli sme sa tiež, že Matka je android vyslaný Mithraikmi, aby chránil ľudí na planéte. Tiež sme sa dozvedeli, že Marcus je Mithraik, ktorý sa snaží presvedčiť matku, že už nepotrebuje zabíjať, aby dokončila svoju misiu.

Pozrite si často kladené otázky

  • Bol ist Raised by Wolves? Raised by Wolves je sci-fi séria, ktorá sa vysiela na HBO Max.
  • Kto je Campion? Campion je Mithraik, ktorý je súčasťou misie svojej matky chrániť Mithraikov.
  • kto je matka Matka je android poslaný Mithraikmi, aby chránil ľudí na planéte.
  • Kto je Marcus? Marcus je Mithraik, ktorý sa snaží presvedčiť matku, že už nepotrebuje zabíjať, aby dokončila svoju misiu.

Tabuľka

názov úlohu
Campion Mithraic
matka Android
Marcus Mithraic

Raised by Wolves je fascinujúca séria, ktorá nám dala veľa nových informácií o príbehu a postavách. Dozvedeli sme sa, že Campion je Mithraik a že je súčasťou misie svojej matky chrániť Mithraikov. Dozvedeli sme sa tiež, že Matka je android vyslaný Mithraikmi, aby chránil ľudí na planéte. Tiež sme sa dozvedeli, že Marcus je Mithraik, ktorý sa snaží presvedčiť matku, že už nepotrebuje zabíjať, aby dokončila svoju misiu.Pre viac informácií o Raised by Wolves navštívte