Raising Dion Sezóna 2: Obsadenie, správy a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Raising Dion je séria Netflix založená na rovnomennom komikse Dennisa Liu. Séria je o slobodnej matke, ktorá sa snaží ochrániť svojho syna Diona pred tajomnými silami, ktoré má. Prvá sezóna série bola vydaná v októbri 2019 a odvtedy fanúšikovia čakajú na druhú sezónu. Tu nájdete obsadenie, novinky a ďalšie informácie o Raising Dion Season 2.Vychovávanie Diona Staffela 2

Obsadenie druhej sezóny Raising Dion

Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny Raising Dion bude zahŕňať tých istých hercov ako v prvej sezóne. Patria medzi ne Alisha Wainwright ako Nicole Warren, Ja'Siah Young ako Dion Warren, Jazmyn Simon ako Kat, Sammi Haney ako Esperanza, Jason Ritter ako Pat a Michael B. Jordan ako Mark Warren. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré ešte neboli oznámené.

Vychovávanie Diona Staffela 2

Novinky 2. sezóny Raising Dion

Druhá sezóna Raising Dion bola ohlásená v januári 2020. Odvtedy je o seriáli málo správ. Bolo však potvrdené, že druhá séria bude mať osem epizód. Očakáva sa, že aj druhá sezóna vyjde na jeseň 2020.

Dej druhej sezóny Raising Dion

Dej druhej sezóny Raising Dion zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že séria bude pokračovať v príbehu Diona a jeho matky Nicole, keď sa ho snažia chrániť pred tajomnými silami, ktoré vlastní. Očakáva sa tiež, že séria preskúma viac o Dionovom otcovi Markovi, ktorý hral hlavnú úlohu v prvej sezóne.Trailer Raising Dion na 2. sezónu

Trailer na druhú sezónu Raising Dion ešte nebol zverejnený. Očakáva sa však, že trailer bude vydaný v lete 2020. Dovtedy si môžete pozrieť trailer 1. sezóny, aby ste získali predstavu o tom, o čom seriál je.

Často kladené otázky týkajúce sa zvyšovania Dion 2. sezóny

  • Kto hrá v 2. sezóne Raising Dion?
    Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny Raising Dion bude zahŕňať tých istých hercov ako v prvej sezóne. Patria medzi ne Alisha Wainwright ako Nicole Warren, Ja'Siah Young ako Dion Warren, Jazmyn Simon ako Kat, Sammi Haney ako Esperanza, Jason Ritter ako Pat a Michael B. Jordan ako Mark Warren.
  • Kedy vyjde druhá séria Raising Dion?
    Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na jeseň 2020.
  • Bude trailer na Raising Dion 2 sezónu?
    Trailer na druhú sezónu Raising Dion ešte nebol zverejnený. Očakáva sa však, že trailer bude vydaný v lete 2020.

Záver

Druhá sezóna Raising Dion bola ohlásená v januári 2020 a odvtedy fanúšikovia čakajú na novinky. Bolo potvrdené, že druhá sezóna bude mať osem epizód a očakáva sa, že vyjde na jeseň 2020. Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny bude zahŕňať tých istých hercov ako v prvej sezóne. Trailer k druhej sezóne ešte nebol vydaný, ale očakáva sa, že bude vydaný v lete 2020. Ak sa chcete dozvedieť viac o 2. sezóne Raising Dion, čítajte ďalej Netflix a IMDb .